Monthly Archives: lapkričio 2019

„Svarbu dalyvauti, o ne laimėti“ – posakis tinka ne tik sporte

Lapkričio 28 d. į Kauno moksleivių techninės kūrybos centrą susirinko miesto šešios trečių klasių komandos dalyvauti konstruktorių konkurse „Jaunasis technikas“. Konkursą sudarė 5 užduotys, kurias atlikti reikėjo per tam tikrą laiką.

Tarptautinis filmų konkursas “Mano kinas”

Lapkričio 20 d. Kauno moksleivių techninės kūrybos centre vyko Tarptautinio mėgėjiškų filmų konkurso „Mano kinas 2019” apdovanojimo renginys. Į renginį atvyko jaunieji filmų kūrėjai iš Vilniaus, Ukmergės ir Kauno. Konkursą, išaugusį iš miesto konkurso „Kauno pavasarėlis“  jau vienuoliktus  metus iš eilės organizuoja Kauno moksleivių techninės kūrybos centras.

Misija Sibiras 2019

Lapkričio 20 d. Kauno moksleivių techninės kūrybos centre lankėsi „Misija Sibiras 19“ dalyviai Rūta Ragauskaitė ir Augustas Kišonas. Susitikimas, kurį organizavo kino studijos „Kadras“ – „Kadro TV“  ugdytiniai (vadovė Danguolė Čiurlionienė),  praėjo kamerinėje aplinkoje. Rūta ir Augustas vaikams įdomiai papasakojo ekspedicijos tikslą, jos pasiruošimo etapus, kaip buvo renkama grupė ir ką reikia žinoti prieš iškeliaujant į misiją.

Išsilavinimas ir karjera 2019, Kaunas

Apie futbolą

Fotografijų ir objektų paroda „Niujorko polaroidai“

Fotomenininko Arūno Kulikausko fotografijų ir objektų paroda „Niujorko polaroidai“ Prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje-muziejuje buvo atidaryta prieš prasidedant XVI Pasaulio lietuvių mokslo ir kūrybos simpoziumui.