Žurnalistų ugdymo programa

www.zurnalistui.lt.

Plačiau apie programą: ZUP.dinaminis.small
Nacionalinė socialiai atsakingų jaunųjų žurnalistų ugdymo programa – pirmoji Lietuvoje, kurios įgyvendinimo metu nėra koncentruojamasi į pavienius mokymus. Jaunųjų publicistų ugdymo programa – tai sistema, kuri gabius jaunuosius žurnalistus  atpažįsta, motyvuoja, paremia, teikia informaciją ir įgalina socialiai atsakingai veiklai.

Dar formuojantis būsimųjų žurnalistų rašymo įgūdžiams –  suteikiama objektyvi informacija paremta Lietuvoje veikiančių nevyriausybinių organizacijų, visuomenės pažeidžiamų grupių bei žiniasklaidos – socialinių temų ekspertų patirtimi. Jaunieji žurnalistai turi galimybę tiesioginiai pabendrauti su visuomenės pažeidžiamomis grupėmis ir taip  sužinoti daugiau, paneigti išankstines nuostatas.

Unikali programos struktūra padeda prisiliesti prie socialinių problemų iš esmės: jas perprasti iš vidaus, išlaikyti objektyvią poziciją visuomeninio gyvenimo aktualijose. Taip planuojama pasiekti optimalų rezultatą: dar formuojantis žurnalistinio darbo įgūdžiams, įgalinti jaunąją kartą socialiai atsakingam rašymui.

Nacionaline jaunųjų publicistų ugdymo programa siekia keisti visuomenės pažeidžiamų grupių vaizdavimą, prisidėti prie objektyvios, etiškos, kompetentingos žiniasklaidos ugdymo procesJi yra vykdoma nuo 2009 metų ir yra išugdžiusi tris socialiai atsakingų žurnalistų kartas. Programa nesiorientuoja į pavienius mokymus, o nuolatos motyvuoja ir konsultuoja dalyvius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.