XVIII RESPUBLIKINIS VAIZDO REPORTAŽŲ KONKURSAS „KADRO NOMINACIJOS 2020”

XVIII RESPUBLIKINIO VAIZDO REPORTAŽŲ KONKURSO „KADRO NOMINACIJOS 2020” REZULTATAI
Šiais metais konkursui buvo pristatyti 44 darbai iš 21 ugdymo įstaigos, jame dalyvavo Klaipėdos, Palangos, Tauragės rajono, Ukmergės, Vilniaus ir Vilniaus rajono bei Kauno mokyklų.
Konkursinių darbų vertinimo komisija:
– Donata Račaitė, TV3 žurnalistė ir žinių vedėja;
– Eglė Šepetytė, TV3 reporterė;
– Sigitas Valadka, žurnalistas, TV laidų autorius, INIT TV programų vadovas;
– Artūras Ulevičius, kino režisierius;
– Laimutė Vaitiekūnienė, Kauno MTKC direktorė

GRUPĖJE „TV REPORTAŽAS APIE PRAMOGAS IR LAISVALAIKĮ“

I vieta už TV reportažą „Nuotolinis mokymas“ Klaipėdos „Versmės“ progimnazijos mokiniams
Dovydui Paulauskui, Eimiui Kostiugovui, Austėjai Valiulytei, Emai Baužaitei
Ardui Liaukoniui, Deimantei Strazdauskaitei (mokytoja Dalia Umantaitė-Vaivadienė)

II vieta už TV reportažą „Gimnazijos pirmokų krikštynos“ Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos kino klubo nariams Gretai Stanevičiūtei, Karoliui Jablonskui, Deividui Gyliui, Ričardui Eigim (vadovas Marius Janulevičius)

III vieta už TV reportažą „Mums nebaisios jokios kliūtys“ Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos teatro „Tai bent” nariams 6a kl. mokiniams Ievai Andrijauskaitei, Elijai Stratkauskaitei, Domantui Vaitkui (mokytoja Alma Pronckūnienė)

NOMINACIJA „JAUNASIS ŽURNALISTAS“ už TV reportažą „Laimės paukštė – Medutis“ Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ narei Norai Silvijai Adašiūnaitei (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

NOMINACIJA „JAUNASIS ŽURNALISTAS“ už reportažą „STRYKT takas“ Kauno r., Akademijos mokyklos-darželio „Gilė“, mokinei Rugilei Petrulytė (mokytoja Eglė Staniulienė)

NOMINACIJA „JAUNASIS ŽURNALISTAS“ už TV reportažą „Iš ko susideda teatras“ Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ narei Eglei Krasauskaitei (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

NOMINACIJA „KŪRYBINIAI IEŠKOJIMAI“ už TV reportažą „Kasdienybė Lietuvos fotografijoje -paroda“ Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ nariams
Ignui Skrelevičiui, Jokūbui Šumskui, Rokui Bartkui, Simonui Frolovui (vadovas Ivanas Kuzminas)

GRUPĖJE „TV REPORTAŽAS APIE SOCIALINĘ, PROJEKTINĘ ARBA JAUNIMO ORGANIZACIJŲ VEIKLĄ“

I vieta už TV reportažą „Modernizmas ateičiai“ Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ narei Austėjai Ūdraitei (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

II vieta už TV reportažą „Laisvės“ radijo startas!“ Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos Kino klubo nariams Gretai Stanevičiūtei, Karoliui Jablonskui, Ričardui Eigim (vadovas Marius Janulevičius)

III vieta už reportažą „TV reportažas apie socialinę akciją 2020“ Kauno Palemono gimnazijos mokiniams Eigirdui Daukšiui, Edvinui Kairiūkščiui, Miglei Mockutei, Saulei Petkevičiūtei (mokytoja Rasa Strabulienė, Viktorija Banytė)

NOMINACIJA „SOCIALINIS SIUŽETAS“ už reportažą „Nekenkime sau, nei kitiems“ Vilniaus Žemynos gimnazijos mokinei Eiprilei Uldukytei (mokytojas Rimantas Kisielius)

NOMINACIJA „IŠMANŪS SPRENDIMAI“ už reportažą „Nuotoliniai sveikinimai“ Palangos Vlado Jurgučio progimnazijos teatro “Tai bent” ” nariams 6 a kl. mokiniams Ievai Andrijauskaitei, Elijai Stratkauskaitei, Domantui Vaitkui, Gediminui Skritulskui, Erikui Suchanov (mokytoja Alma Pronckūnienė)

NOMINACIJA „SOCIALINĖ INICIATYVA“ už reportažą „Adventinis rytmetis“ Tauragės r. Žygaičių gimnazijos mokiniams Andriui Baužai, Samantai Šliažaitei, Danielei Barkamaitei, Ridijui Bartušiui (mokytojos Giedrė  Statkuvienė, Lina Čeponienė)

NOMINACIJA „VAIZDO MONTUOTOJAS“ už reportažą „Ieškau savęs, o ne kaukės“ Ukmergės Antano Smetonos gimnazija II c mokiniui Lukui Šereliui (mokytoja Jolita Šlepetienė)

NOMINACIJA „KŪRYBINIAI IEŠKOJIMAI“ už reportažą „Knygos konferencija 2020“ Kauno Martyno Mažvydo progimnaziios 7 a klasės mokiniams (mokytoja Vitalija Savickienė)

NOMINACIJA „KŪRYBINIAI IEŠKOJIMAI“ už reportažą „Antras žingsnis“ 1 b gyvenime“ Kauno r., Akademijos mokykla-darželio „Gilė“ mokiniams Domui Adomavičiui, Ievai Batjanaitei, Gytei Dabravalskytei, Tadui Andriukaičiui, A. Skinulytei, Gabijai Aleksandrai Landsbergytei, Šarūnei Vidmantaitei, Tautvydui Daškevičiui, Dovydui Mačiui, Majai Rudinaitei, Saulutei Petrauskaitei, Miglei ir Ugnei Radzevičiūtėms (mokytojams Linetai Bartkevičienei, Ignui Radzevičiui)

GRUPĖJE „TV INTERVIU“

I vieta už Interviu su Justinu Jankevičiumi Vilniaus „Laisvės“ gimnazija Kino klubo nariams Gretai Stanevičiūtei, Karoliui Jablonskui (vadovas Marius Janulevičius)

II vieta už Interviu su žurnalistu Sigitu Valadka Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ narei Austėjai Ūdraitei (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

III vieta už Interviu „Sėkmės istorija“ Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ narėms Faustai Kubiliūtei, Samanthai Cugino, Aidai Solovjovaitei (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

NOMINACIJA „JAUNASIS ŽURNALISTAS“ už „Interviu su teatrologu Luku Alsiu“ “ Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ narėms Samanthai Cugino, Aidai Solovjovaitei (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

NOMINACIJA „JAUNASIS ŽURNALISTAS“ už interviu „Knygu mugė- Muzikos salė 2020“ Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ nariui Tadui Gruodžiui (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

NOMINACIJA „KŪRYBINIAI SPRENDIMAI“ už „interviu apie karantiną“ KTU inžinerijos licėjaus 7b klasės mokiniams Dominykui Jankauskui, Viliui Blažauskui, Vytautui Fokui (mokytoja Eglė Bogatyriovienė)

GRUPĖ „LAISVA TEMA“

I vieta už sėkmės istoriją „Apie filmą Gimęs antrą kartą su Debora Gvazdikaite“ Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ nariams Austėjai Ūdraite, Kiprui Steponavičiui (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

II vieta už reportažą „Ar mokykloje reikės kaukių?“ Vilniaus „Laisvės“ gimnazija Kino klubo nariams Gretai Stanevičiūtei, Karoliui Jablonskui (vadovas Marius Janulevičius)

III vieta už reportažą „ Puiki savijauta ir geros emocijos – neatsiejama pamokos dalis! “ VDU „ Rasos “ gimnazijos mokiniams Emiliui Karveliui, Tomui Janušaičiui, Ievai Salamakinaitei (mokytoja Aušra Jankauskaitė)

NOMINACIJA „RAŠINIŲ AKTUALUMAS“ Kauno moksleivių techninės kūrybos centro medijos ir komunikavimo studijos narei Austei Ibėnei (vadovė Liudmila Kazlauskienė)

NOMINACJA „2020 metų aktualija“ Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ nariui Kiprui Steponavičiui (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

NOMINACJA „Kūrybiniai ieškojimai“ Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ narei Ustei Čeponytei (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

XVIII respublikinio vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2020” darbų aptarimas ir rezultatų paskelbimas vyks nuotoliniu būdu gruodžio 9 d. 16 val. Norintys dalyvauti registruojasi kadronominacijos@gmail.com. Prisijungimo nuorodas atsiųsime.

Darbus pateikti iki 2020-11-18

Neabejojame, kad jūsų mokykloje vyksta daug įdomių renginių ir veiklų, kurias filmuojate ir fotografuojate archyvui bei sklaidai, todėl siūlome pasidalinti  mokyklų renginių akimirkomis, iniciatyvomis, projektais, moksleivių pasiekimais ir kt.
Kviečiame jaunuosius kūrėjus – mokinius – dalyvauti  XVIII respublikiniame vaizdo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2020“.
Vaizdo reportažus (trukmė iki 10 min.) apie kultūrinius, švietėjiškus, prevencinius ir kitus renginius, jaunimo organizacijų veiklą, problemas ir  laisvalaikį vertinsime už pilietiškumą, kritinį mąstymą, kūrybiškumą, originalumą, techninę kokybę.

Darbus konkursui pateikti iki 2020 m. lapkričio mėn. 18 d. el. paštu danguole@kadras.lt arba kadronominacijos@gmail.com naudojantis Wetransfer arba Dropbox programų pagalba, kartu pateikti užpildytą filmografinę kortelę.

Konkurso nugalėtojai apdovanojami diplomais ir prizais. Geriausi vaizdo reportažai bus parodyti www.kadras.lt ir INIT  EXTRA TV laidoje „Objektyvas“. Laureatų apdovanojimai vyks 2020 m. gruodžio 2 d. 16:00 val. Kauno moksleivių techninės kūrybos centre arba nuotoliniu būdu.

Konkurso organizatoriai Kauno moksleivių techninės kūrybos centras

2020-nuostatai-kadro-nominacijos

FILMOGRAFINĖ-KORTELĖ-2020