XI international photography contest „Young people in the 21st century-2019“. Results announced

Visus 11-ojo tarptautinio  konkurso „Jaunas žmogus XXI amžiuje 2019” dalyvius kviečiame į seminarą „Stop frame 2019”, kurio metu vyks portfolio peržiūros ir aptarimas, fotografijos parodos atidarymas ir apdovanojimų ceremonija.
Seminaras vyks: 2019-06-10, 13:00-17: 00, Kauno Žalgirio jachtų klube, R. Kalantos 124.
Katalogas „Jaunas žmogus XXI amžiuje 2019“ bus paskelbtas http: //www.kadras .lt / kategorija / fotokatalogai  Fotokatalogai 2019 m. birželio mėn.
Registracija: el.p.  youngpeoplexxi@gmail.com, tel. +370 698 10456
P.S.
Laimėtojams, kurie negalės atvykti į apdovanojimą, po seminaro išsiųsime prizus ir diplomus.Konkurso „Jaunimas XXI amžiuje“ organizatoriai
Lietuva, Kaunas

 

List of winners 2019

Diplomas “Honorable mention”
1. Aleksandr Tatarincev, Kemerovo, Russia
2. Aleksandra Steblik, Bielsko-Biala, Poland
3. Aleksey Ivanov, St.Petersburg, Russia
4. Anastasia Bolotova, St.Petersburg, Russia
5. Anastasiya Tkachenko, Evpatoria, Russia
6. Angelina Krysko, Chernivtsy, Ukraine
7. Anton Knyazev, Kaluga, Russia
8. Arkadiy Korobka, Krasnodar, Russia
9. Deimantė Čėsnaitė, Vilkaviškis, Lithuania
10. Ekaterina Vasileva, Kaluga, St.Petersburg, Russia
11. Emilija Turbaitė, Vilnius, Lithuania
12. Farhad Sadykov, St.Petersburg, Russia
13. Goda Jančiūnaitė, Kaunas, Lithuania
14. Gustina Keturakytė, Kaunas, Lithuania
15. Hanna Patykiewicz, Bielsko-Biala, Poland
16. Irina Lenivtseva, Samara, Russia
17. Julia Stepanova, Kaluga, Russia
18. Kaja Wasilewska, Koszalin, Poland
19. Kamila Bartosik, Koszalin, Poland
20. Katarzyna Oleskiewicz, Koszalin, Poland
21. Kateryna Voloshchuk, Chernivtsy, Ukraine
22. Kristina Syrchikova, Samara, Russia
23. Ksenia Simakova, Samara, Russia
24. Lara Mamontova, Yekaterinburg, Russia
25. Martynas Bučius, Mažeikiai, Lithuania
26. Mary Budanova, Volgograd, Russia
27. Nikita Ilyin, Kez, Russia
28. Nikita Ponomarev, Moscow, Russia
29. Oliwia Matlak, Bielsko-Biala, Poland
30. Paulina Tyla, Bielsko-Biala, Poland
31. Rita Kuliešaitė, Anykščiai, Lithuania
32. Shilova Praskovia, Novosibirsk, Russia
33. Tatsiana Abrameika, Grodno, Belarus
34. Timofey Nibur, St.Petersburg, Russia
35. Vainora Galbuogytė, Jurbarkas, Lithuania
36. Valeria Cvetkova, St.Petersburg, Russia
37. Vasilij Ivanov, Moscow, Russia
38. Vera Vishnevaya, Moscow, Russia
39. Vladislav Firsov, Revda, Russia

GRAND PRIX Valeria Cvetkova, St.Petersburg, Russia 

12-16 age group:

1st place: Pawel Golaszewski, Poland
2nd place: Tomas Kirvėla, Lithuania
3rd place: Alisa Plyusnina, Russia

Nomination for creative search:

Irina Marchenko, Russia
Yulia Shibaeva, Russia
Olga Novikova, Russia

17-19 age group:

1st place: Anastasiia Zazuliak, Ukraina
2nd place: Justyna Wisniewska, Poland
3rd place: Aleksandra Karru, Estonia

Nomination for creative search:

Mikołaj Grobelny, Poland
Laura Pszczółka, Poland
Anna Matczak, Poland
Allan Vool, Estonia
Kornelija Mikalajūnaitė, Lithuania

20-29 age group:

1st place: Alexandra Vitushkina, Russia
2nd place: Dmitri Rostok, Estonia
3rd place: Aleksandr Vrublevskii, Russia

Nomination for creative search:

Anastasiya Arashkevichute, Russia
Natalia Grochulska, Poland
Anita Kremm, Estonia
Karamurzina Anna, Kyrgyzstan

jonas@kadras.lt Information: www.kadras.lt