Vaidybinio filmo kūrybinės grupės formavimas

DSC_3116Kadro studijoje vyko užsiėmimas “Vaidybinio filmo kūrybinės grupės formavimas”. Renginyje dalyvavę Kauno kino studijos atstovai pasakojo apie pasiruošimą filmo kūrimui, apie už kadro dirbančių žmonių svarbą ir jų kūrybingumo įtaką filmo sėkmei.  Susirinkusiems jaunuoliams Kauno kino studijos vadovas Edvinas Bindokas pristatė naują projektą ir pasiūlė dalyvauti pilno metražo vaidybinio filmo „Šokis, pakeitęs gyvenimą“ kūrybinėje grupėje. Svajojantiems dirbti „Holivude“ tai būtų galimybė būti kino režisieriaus, operatoriaus ir scenaristo asistentais, kostiumų dizaineriais, dailininkais, grimeriais, kompozitoriais, garso, vaizdo ir montažo  operatoriais, apšvietėjais, rekvizitų specialistais, prodiuseriais, statistais, specialiųjų efektų ir post produkcijos kūrėjais. Jaunuolius konsultuos patyrę Kauno kino studijos specialistai.

Renginio metu jaunimas pasirinko sritis kuriose norėtų save išbandyti. Benas bus lokacijos skautas, Ugnė pareiškė norą išbandyti savo sugebėjimus dailininkės pozicijoje, Gabija –kostiumų dizainerės, Edgaras, Justas, Justina – operatorių, apšvietėjų, montuotojų, Karolina, Eva – prodiuserio asistentų, Austėja norėtų būti aktore, o Vismantas pareiškė, kad bandys ir aktorystę ir režisūrą. Kai buvo aptarta kas ir ką darys komanda pradėjo planuoti paruošiamuosius darbus filmavimui.

„Šokis, pakeitęs gyvenimą“ –  tai filmas apie jauną žmogų, pasiklydusį tarp to, kas jis yra ir kuo galėtų būti, apie vagį, svajojantį pakeisti savo gyvenimą. Ši istorija apie tikrų gyvenimo vertybių paiešką, apie jaunatvišką maksimalizmą, apie dūžtančias svajones ir atgimstančią viltį, apie meilės, šilumos paieškas ir nelengvą kelionę į save. Projekto iniciatorius , scenarijų filmui parašęs Arnoldas. sako, kad kartais šokis gali pakeisti visą gyvenimą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.