Trumpametražinių filmų konkurso „GATVĖS IR ASMENYBĖS“ rezultatai

Konkurso REZULTATAI

I vieta
už filmą „Batoro kelias. Batoro gatvė“
Kino klubas, Vilniaus „Laisvės“ gimnazija,
Evelina Kaziulionytė, Geismantas Glaudelis, Edvard Pšenicin, Tautvydas Kumbrevičius, Justė Smilgaitė, Ričardas Eigim
(mokytojas Marius Janulevičius)

II vieta
Už filmus „Czeslaw Milosz. Lietuva – laimės šalis“ ir „Mykolas Balinskis“
Šalčininkų r. Jašiūnų M.Balinskio gimnazija,
Pavel Ozarovski, Augustin Ozarovski,
(mokytoja Lucija Mickevič-Ozarovska)

II vieta
už filmą „Laurynas Gucevičius Vilniuje“
Vilniaus Radvilų gimnazijos 1D ir 1J kl. mokiniai
Redas Musnikas, Karolis Iškauskas, Irmantas Antonovič, Milda Mikaliukštytė, Viktorija Sabuckytė, Rugilė Barcytė, Artūras Tunkevičius, Rokas Butkus, Jovydas Štaupas
(mokytojai Daina Balčienė, Kęstutis Noreika)

III vieta
Už filmą „Abraomo Mapu gatvė“
Kauno MTKC vaidybinio kino studija
Domantas Bumbulis, Jokūbas Šumskas, Matas Lukoševičius, Tauras Gurkšnys

III vieta
Už filmą „Du viename“
Vilniaus r. Nemėžio šv. Rapolo Kalinausko gimnazija
Christina Masalska, Baranovska Maja, Bartaševič Dominyka, Lapinskaja Snežana
Fedorenka Saulė, Januškevič Renata, Tomaševič Sabina, Lavcel Lukaš, Rasa Šventoraitytė
vienuolė sesuo Irma
(mokytoja Christina Masalska)

III vieta
Už filmą „Įžiebęs kibirkštį“
Šeduvos gimnazija
Mykolas Peleckis, Gedas Pelenis
(mokytoja Virginija Diržinauskienė)

III vieta
už filmą „Maironis – tautos atgimino dainius“
Kauno MTKC multimedijos žurnalistikos ir dokumentinio kino studijos
Gustė Bertulytė, Iveta Blinstrubaitė, Ramūnas Jurčenko, Deimantė Buslevičiūtė
(mokytoja Liudmila Kazlauskienė)

III vieta
Už filmą „Vydūnas Vaikystės varpų gaudesys“
„Animacijos mokykla“, Vilnius
mokinių kolektyvas
(mokytojai Jūratė Leikaitė-Aškinienė, Valentinas Aškinis)

III vieta
Už filmą „Vytauto prospektas“
Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija
Rasa Kvietkute, Robertas Žukevičius
(mokytojas Ivanas Kuzminas)

III vieta
filme „Kazimieras Būga mūsų istorijoje“
Kauno MTKC multimedijos žurnalistikos studija
Čeponytė Goda, Vesta Kubiliūtė, Austėja Ūdraitė, Ramūnas Jurčenko, Vigmantas Balevičius
(mokytoja Danguolė Čiurlionienė)

Nominacija „Už kūrybinę išmonę ir istorines įžvalgas“
Už filmą „Lizdeika keliauja laiku“
Rugilė Hokušaitė,
Radviliškis

Nominacija „Už kūrybinius ieškojimus“
filme „Adomo Mickevičiaus pėdsakais Kaune“
Kauno MTKC multimedijos žurnalistikos studija
Karolina Žilinskaitė, Rusnė Staniulytė, Ineta Žumbakytė, Matas Balnanosis, Laurynas Kertenis
(mokytoja Liudmila Kazlauskienė)

Nominacija „Už kūrybinius ieškojimus“
filme „Gedimino prospektas“
Vilniaus „Ryto“ progimnazijos 5 b klasės mokinė
Gustautė Karužaitė

Nominacija „Už kūrybinius ieškojimus“
filme „M. K. Čiurlionis ir Čiurlionio gatvė“
Kauno MTKC vaidybinio kino studija
(mokytojas Ivanas Kuzminas)

Nominacija „Už kūrybinius ieškojimus“
filme „Povilo Višinskio prisiminimai“
Vestina Bertašiūtė, Miglė Baniulytė

Nominacija „Už kūrybinius ieškojimus“
filme „Tadas Daugirdas- Lietuvos tarpukario šviesuolis“
Kauno MTKC multimedijos žurnalistikos studija
Dovilė Imbrasaitė, Miglė Lekešytė, Matas Balnanosis, Deimantė Buslevičiūtė
(mokytoja Liudmila Kazlauskienė)

Vertinimo komisija:

Gediminas Jankauskas – kino kritikas
Vaidotas Valavičius – karo istorijos rekonstruktorius
Laimutė Vaitiekūnienė – Kauno MTKC direktorė