Tau gegužio žiedą dovanoju

http://vimeo.com/67554751 Vaikų meninės saviraiškos konkursas „Tau gegužio žiedą dovanoju“ vyko Kauno VDU botanikos sode. Šventę suorganizavo Kauno šv. Pranciškaus mokykla specialiųjų poreikių reikalaujantiems mokiniams. Renginyje dalyvavo ne tik Kauno miesto specialiųjų mokyklų mokiniai, bet ir ugdytiniai iš Simno, Kazlų Rūdos specialiųjų mokyklų, atvyko mokinių net iš Telšių jaunimo su negalia ugdymo centro.
Konkurso tikslas – padėti įvairių negalių kamuojamiems vaikams atskleisti savo meninius sugebėjimus, pabendrauti su kitais panašaus likimo bendraamžiais.
Botanikos sodo saloje įrengtoje palapinėje nuo 10 iki 13 valandos skambėjo eilės, liejosi muzika, linksmai šoko konkurso dalyviai. Dailę mėgstantys vaikai savo gabumus atskleidė tapydami.
Seni, turbūt kaip pati žmonija, žodžiai: vaikai – pasaulio gėlės…
Kas gali būti gražiau, kai pasaulio gėlės pamato saulės gėles, kai jas uosto, tyrinėja, bando jų skonį… Į vieną susijungia du nuostabiausi dalykai – vaikas ir gėlė…Tokiais žodžiais Kauno VDU botanikos sode prasidėjo specialiųjų poreikių mokinių meninės saviraiškos konkursas “Tau gegužio žiedą dovanoju”.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.