Tau gegužės žiedą dovanoju 2015

http://vimeo.com/128139005  VDU botanikos sodo saloje įrengtoje palapinėje skambėjo eilės, liejosi muzika, linksmai šoko renginio dalyviai. Dailę mėgstantys vaikai savo gabumus atskleidė tapydami akvarele. Šalia esančioje pavėsinėje, iš molio lipdė gėles, medalius…..

Šv. Pranciškaus mokyklos organizuotame tradiciniame kasmetiniame respublikiniame renginyje „Tau Gegužio žiedą dovanoju…“   specialiųjų poreikių ir įvairių negalių kamuojami vaikai ne tik turėjo galimybę parodyti, ką išmoko, bet taip pat apžiūrėjo sodo gamtą, grožėjosi savo pačių tapybos darbų parodėle. Nors oras ir nelepino karštais saulės spinduliais, tačiau susirinkusių vaikų lūkesčius vainikavo karšta arbata, kareiviška košė, saldumynai ir puiki nuotaika. Puikia dalyvių nuotaika rūpinosi šios mokyklos pradinių klasių mokytojos ir vaiko pagalbos specialistai, savanoriavo vyresniųjų klasių mokiniai.

Dalyvius sveikino Šv. Pranciškaus mokyklos direktorė Rita Rasikienė, VDU Botanikos sodo direktorė Vida Mildažienė ir Aleksoto seniūnė Lukrecija Navickienė. Sveikinimo kalbose skambėjo žodžiai apie tokio renginio svarbą, prasmingumą. Renginio nuotaika atskleidė, kad tai gražus būdas ugdyti tolerantiškam visuomenės požiūriui į specialiųjų poreikių žmonių natūralų norą įsilieti į visavertį gyvenimą, mums tereikia tik tai priimti atvira širdimi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.