Tarptautinis fotografijos konkursas „Jaunas žmogus XXI amžiuje 2020“

List of winners

Grand Prix
Plyusnina Alisa, Russia

12-16 years
1st place: Elizaveta Chernyavskaya, Russia
2nd place: Elena Khrisanova, Russia
3rd place: Novikova Olga, Russia
Nomination for creative search
Katarzyna Kowalczyk, Polska
Anastassia Kvasnikova, Estonia
Kamilė Michalovskytė, Lithuania
Bolshakova Anastasya, Russia
Beatričė Valiukevičiūtė, Lithuania
Woloshuk Katerina, Ukraine

17-19 years
1st place: Савелий Баширов, Russia
2nd place: Anastasia Kurenkova, Russia
3rd place: Tomas Kirvėla, Lithuania
Nomination for creative search
Weronika Majewska, Polska
Laurita Mačanskytė, Lithuania
Deimantė Šuliauskaitė, Lithuania
Linas Daugėla, Lithuania
Vivian Almas, Lithuania
Tatiana Kolomiceva, Russia

20-29 years
1st place: Mariya Sokolova, Russia
2nd place: Kristina Hoecova, Slovakia
3rd place: Arkadiy Korobka, Russia
3rd place: Polovnikova Valentina, Russia
Nomination for creative search
Anastasiia Zazuliak, Ukraine
Анастасия Мун, Russia
Stanislav Golovin, Russia
Kristina Syrchikova, Russia
Vasily Ivanov, Russia
Makar Veronika, Belarus

 

Dalyvių sąrašas

12-16 years

Estonia
Anastassia Kvasnikova, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).
Anna Žukova, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).
Daniil Osokin, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).
Uljana Tammi, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).

Lithuania
Ieva Gutmanaitė, Kaunas, LSMU gymnasium (curator Jolita Grabliauskaitė).
Viltė Kazlauskaitė, Kaunas, LSMU gymnasium (curator Jolita Grabliauskaitė).
Beatričė Valikevičiūtė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).
Gabija Simonavičiūtė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).
Rugilė Jankauskaitė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).
Austėja Šarkelytė, Mažeikiai youth technical creativity centre (curator Gražina Plonienė).
Karina Kupriščenkovaitė, Mažeikiai youth technical creativity centre (curator Gražina Plonienė).
Lėja Kinčinaitė, Mažeikiai youth technical creativity centre (curator Gražina Plonienė).
Dovydas Žilinskas, Šiauliai Julius Janonis gymnasium (curator Daiva Leliukienė).
Rafal ir Damian Grudzinskai, Vilnius R. Riešės st. Faustina Kovalska Elementary School (curator Alina Černiavskaja).
Evelina Stefanovič, Vilnius R. Riešės st. Faustina Kovalska Elementary School (curator Alina Černiavskaja).
Kamilė Michalovskytė, Vilnius R. Riešės st. Faustina Kovalska Elementary School (curator Alina Černiavskaja).

Poland
Katarzyna Kowalczyk, Poland, Team of Industrial Schools (curator Joanna Scherfer).
Maja Wegiel, Poland, Technical School No.12 ul. Naruszewicza 35 Łódź (curator Tomasz Frasoński).

Russia
Alena Terenteva, Chelyabinsk, the photography club DDK „Rovesnik“ (curator Doroganova Anastasia).
Alice Gataulina, , Chelyabinsk, the photography club DDK „Rovesnik“ (curator Doroganova Anastasia).
Alisa Plyusnina, Yekatherinburg, Grammar school №47 (curator Yelena Savenkova).
Anastasya Bolshakova, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Alena Aleksandrovna Kochetkova).
Chernyavskaya Elizaveta, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Alena Aleksandrovna Kochetkova).
Novikova Olga, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Alena Aleksandrovna Kochetkova).
Kristina Demidova, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Alena Aleksandrovna Kochetkova).
Elena Khrisanova, Pushchino, Youth photo studio „Pushchino“ (curator Eugenia Komarova).
Julia Lebedeva, Pushchino, Youth photo studio „Pushchino“ (curator Eugenia Komarova).
Ksenya Mazheyka, Pushchino, Youth photo studio „Pushchino“ (curator Eugenia Komarova).
Ksenya Ovsyannikova, Pushchino, Youth photo studio „Pushchino“ (curator Eugenia Komarova).
Polina Kashtanova, Serpukxov, Youth photo studio „Pushchino“ (curator Eugenia Komarova).
Adam Hechos, Saint-Petersburg, GBU TO CDYUTT OKHTA, (curator Dyakova Elena).
Alina Guseva, Saint-Petersburg, GBU TO CDYUTT OKHTA, (curator Dyakova Elena).
Milinchuk Elizaveta, Saint-Petersburg, GBU TO CDYUTT OKHTA, (curator Dyakova Elena).
Mironova Maria, Saint-Petersburg, GBU TO CDYUTT OKHTA, (curator Dyakova Elena).
Julia Radygina, Tyumen, Gymnasya №16 .
Polina Savinova, Volgograd, Lyceum №8 „Olympia“, (curator Vigen Avetisyan).

Ukraina
Angelina Krisko, Chernivtsy, Center for young technicans named ofter L. K. Kadenyuk (curator Emelyanov Nikolay Alekseevich).
Emma Kushniruk, Chernivtsy, Center for young technicans named ofter L. K. Kadenyuk (curator Emelyanov Nikolay Alekseevich).
Katerina Woloshuk, Chernivtsy, Center for young technicans named ofter L. K. Kadenyuk (curator Emelyanov Nikolay Alekseevich).
Polina Pshenichka, Chernivtsy, Center for young technicans named ofter L. K. Kadenyuk (curator Emelyanov Nikolay Alekseevich).

17-19 years

Estonia
Kristina Dunajeva, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).
Miriam-Michel Nikitina, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).

Lithuania
Lina Petrauskaitė, Kaunas, LSMU gymnasium (curator Jolita Grabliauskaitė).
Raminta Petronytė, Kaunas, LSMU gymnasium (curator Jolita Grabliauskaitė).
Rugilė Kriščiukaitytė, Jurbarkas, Antanas Giedraičio-Giedris gymnasium (curator Adolfas Būblaitis)
Tomas Kirvėla, Kaunas, VDU „Rasos“ gimnasium (curator Ilona Navickienė).
Roberta Šakenytė, Kaunas, gymnasium of Steponas Darius and Stasys Girenas (curator Loreta Klimavičienė).
Ieva Sutkutė, Druskininkai “Ryto” gymnasium (curator Virginijus Sutkus).
Elzė Naturjevaitė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).
Gerda Šleneva, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).
Goda Bendaravičiūtė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).
Gustina Keturakytė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).
Kotrina Simonavičiūtė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).
Nerija Pudžiuvytė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).
Ugnė Balčiūnaitė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).
Dovilė Mikniūtė, Klaipeda “Ąžuolyno” gymnasium (curator Valdas Ramanauskas).
Olivija Grudytė, Klaipeda “Ąžuolyno” gymnasium (curator Valdas Ramanauskas).
Ula Kociūtė, Klaipeda “Ąžuolyno” gymnasium (curator Valdas Ramanauskas).
Vivan Almas, Klaipeda “Ąžuolyno” gymnasium (curator Valdas Ramanauskas).
Gintarė Kriaučelytė, Klaipėdos MSC (curator Valdas Ramanauskas).
Linas Daugėla, Kretinga Public institution Franciscan Gymnasium (curator Reda Čičiūnienė).
Greta Žilinskaitė, Mažeikiai youth technical creativity centre (curator Gražina Plonienė).
Laurita Mačanskytė, Šiauliai Art School (curator Alvydas Šalkauskas).
Simona Naujokaitytė, Vilkaviškis Children’s and Youth Centre (curator Andrius Birštonas).
Deimantė Šuliauskaitė, Vilkaviškis Children’s and Youth Centre (curator Andrius Birštonas).
Neda Rasimavičiūtė, Vilnius Antakalnis gymnasium (curator Arūnas Mikalonis).
Daniil Bondarenko, Vilnius Sofia Kovalevska Gymnasium (curator Jelena Šepeleva).

Poland
Zuzanna Gawlak, Poland, Koszalin high school of Fine Arts in Koszalin (curator Katarzyna Gwardiak-Kocur).
Zuzanna Marczynska, Poland, Koszalin high school of Fine Arts in Koszalin (curator Katarzyna Gwardiak-Kocur).
Weronika Majewska, Poland, Koszalin high school of Fine Arts in Koszalin (curator Katarzyna Gwardiak-Kocur).

Russia
Goldobina Alena, Chelyabinsk, МБУДО “ЦДТ” photoschool “PHOTOPIXEL” (curator Petrunina Elena Alexandrovna).
Anastasia Kurenkova, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Alena Aleksandrovna Kochetkova).
Ekaterina Gusakova, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Alena Aleksandrovna Kochetkova).
Kniazev Anton, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Alena Aleksandrovna Kochetkova).
Bashirov Savely, Kemerovo State.
Julia Shibaeva, Pushchino, Youth photo studio “Pushchino” (curator Eugenia Komarova).
Ulyana Troshina, Pushchino, Youth photo studio “Pushchino” (curator Eugenia Komarova).
Daria Kirillova, Saint-Petersburg, GBU TO CDYUTT OKHTA, (curator Dyakova Elena).
Kolotova Anna, Saint-Petersburg, GBU TO CDYUTT OKHTA, (curator Dyakova Elena).
Kolomiceva Tatiana, Ulianovsk State Pedagogical University named after I.N Ulyanov.

20-29 years

Belarus
Makar Veronika, Grodno GRSU Yanka Kupala state University (curator Anton Leshinskiy).
Tatsiana Abrameika, Grodno GRSU Yanka Kupala state University (curator Anton Leshinskiy).
Siarhei Paltaratski, Mogilev.

Estonia
Anna Potaševa, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).
Yelyzaveta Juzvak, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).

Lithuania
Kazimieras Kropa, Vilnius Business Services Training Centre .. Photography (curator Jogailė Butrimatė).
Poland
Katarzyna Oleśkiewicz, Manowo/Warsaw, Academy of Fine Arts in Warsaw

Russia
Анастасия Мун, photo studio “Okno.spb”(curator Julia Obrazcova).
Anastasiya Tkachenko, Evpatoria.
Stanislav Golovin, Kaliningrad.
Mariya Sokolova, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Alena Kochetkova).
Arkadiy Korobka, Krasnodar, School of Creative Photography D. Ageev (curator D. Ageev).
Alina Zhilina, Moscow, Amateur photographer.
Gladysheva Elizaveta, Moscow, Moscow Pedagogical State University.
Maksim Ryshikhin, Moscow.
Vasily Ivanov Moscow, The Rodchenko Art School (curator Igor Moukhin).
Stepanenko Aleksey, Omsk Art studio ArtVostok.
Kristina Syrchikova, Samara.
Ksenia Simakova, Samara Photoschool „Samara“ (curator Mikhail Musorin).
Tatiana Bormatova, Sevastopol School of Modern Photography (curator Misha Domozhilov).
Anastasia Egorova, St.Petersburg, Academy documentary photography and photojournalism “Fotografika”.
Alexeeva Valeria, St.Petersburg.
Polovnikova Valentina, Tomsk.
Тальяна Бриг, Tsumadinsky.

Slovakia
Kristína Holecová, Bratislava.

Ukraina
Anastasiia Zazuliak, Ternopil, “Young technicians station”, studio “Ikspozy`ciya” (curator Vasyl Stryzhko).

Darbai priimami iki 2020-03-30 d.

Dalyvių amžius – nuo 12 iki 29 metų.
Kiekvienas autorius gali pateikti iki trijų foto serijų (vieną seriją sudaro 5 – 7 nuotraukos).
Vertinimo kriterijai: meniškumas, individualumas, fotografijos techniniai sprendimai ir jaunimo socialinių problemų išryškinimas.
Darbus konkursui ir dalyvio anketą pateikti iki 2020 m. kovo mėn. 30 d., el. p. youngpeoplexxi@gmail.com
Geriausi darbai bus eksponuojami Kauno PC Akropolis ir patalpinti fotografijų kataloge „Jaunas žmogus XXI amžiuje“. Nugalėtojai bus apdovanoti Kauno MTKC ir Lietuvos fotomenininkų sąjungos prizais ir diplomais.

Konkurso organizatoriai Kauno moklseivių techninės kūrybos centras tel. (8-37) 323582

2020 nuostatai Fotokonkursas Jaunas zmogus np 

Young_people_2020-Participant_form