TARPTAUTINIS FOTOGRAFIJOS KONKURSAS „JAUNAS ŽMOGUS XXI AMŽIUJE-2019“

Honorable mention laureates will be announced at May. Also will be announced  participants, who will be listed to the catalog “Young people in the XXI century 2019”.

Dalyvių sąrašas/List of participants

12-16 years

Estonia

Kristina Dunajeva, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).

Marika Dukatš, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).

Uljana Tammi, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).

Anna Veisman, Tallin, Stuudio MEKSVIDEO (curator Marina Naaber-Glazistova).

Lithuania

Barbora Čeponytė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).

Beatričė Valiukevičiūtė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).

Goda Jančiūnaitė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).

Meda Mažeikaitė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).

Skaistė Vilkelytė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).

Tomas Kirvėla, Kaunas, VMU “Rasos” gymnasium (curator Ilona Navickienė).

Oskaras Čerenkovas, Kėdainiai,  Adult education school (curator Aistė Kanapeckaitė -Čerenkovienė).

Evelina Jokubauskaitė, Mažeikiai Youth Technical Creativity centre (curator Gražina Plonienė).

Foto – video būrelis, Trakai, Paluknys  Longinas Komolovskis gymnasium (curator Mažena Krasovska).

Poland

Aleksandra Jesionek, Pszczyna,  Zespół Szkół Plastycznych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Amelia Skotnicka,  Bielsko-Biała, Zespół Szkół Plastycznych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Kamila Migdał, Rybarzowice, Państwowa Ogólnokształcąca Szkoła Sztuk Pięknych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Zuzanna Borek, Bielsko-Biała, Zespół Szkół Plastycznych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Kaja Wasilewska, Sarbinowo, ZSP im.Władysława Hasiora in Koszalinie (curator Katarzyna Gwardiak Kocur).

Pawel Golaszewski, Koszalin, ZSP im.Władysława Hasiora in Koszalinie (curator Katarzyna Gwardiak Kocur).

Zuzanna Tkacz, Sianow, ZSP im.Władysława Hasiora in Koszalinie (curator Katarzyna Gwardiak Kocur).

Russia

Alisa Plyusnina, Yekatherinburg, Grammar school №47 (curator Yelena Savenkova).

Olga Novikova, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Alena  Kochetkova).

Artyom Palkin, Lysva, Photo Studio “Bird” (curator Valentina Palkina).

Vladimir Pilihovski, Moscow, Rodchenko Art School of Photography and Multimedia (curator Igor Moukhin).

Alexander Dzheliadin, Pushchino, Youth Studio “Pushchino” Center for Cultural Development “Vertical” (curator Eugeniia Komarova).

Elena Khrisanova, Pushchino, Youth Studio “Pushchino” Center for Cultural Development “Vertical” (curator Eugeniia Komarova).

Irina Marchenko, Pushchino, Youth Studio “Pushchino” Center for Cultural Development “Vertical” (curator Eugeniia Komarova).

Yulia Shibaeva, Pushchino, Youth Studio “Pushchino” Center for Cultural Development “Vertical” (curator Eugeniia Komarova).

Ksenia Ovsiannikova, Pushchino, Youth Studio “Pushchino” Center for Cultural Development “Vertical” (curator Eugeniia Komarova).

Lika Shibaeva, Pushchino, Youth Studio “Pushchino” Center for Cultural Development “Vertical” (curator Eugeniia Komarova).

Pushchino, Youth Studio “Pushchino” Center for Cultural Development “Vertical” (curator Eugeniia Komarova).

Maya Rybnikova, Ramenskoye.

Aleksandra Poliskalova, Slantsi, secondary school nr.3 (curator L.B. Ratchkova).

Julia Shatochina, Slantsi, secondary school nr.3 (curator L.B. Ratchkova).

Anatolij Sirnikov, Slantsi, secondary school nr.3 (curator L.B. Ratchkova).

Ksenija Zaiceva, Slantsi, secondary school nr.3 (curator L.B. Ratchkova).

Yan Toldykov, Saint-Petersburg, Children’s Art House “Union”, Studio Photo and Video “Open Look” (curator Margarita Luchkina).

Mikhail Vasilyev, Saint-Petersburg, Children’s Art House “Union”, Studio Photo and Video “Open Look” (curator Margarita Luchkina).

Sofya Tolstik, Saint-Petersburg, Children’s Art House “Union”, Studio Photo and Video “Open Look” (curator Margarita Luchkina).

Alexandra Ivina, Saint-Petersburg, Children’s Art House “Union”, Studio Photo and Video “Open Look” (curator Margarita Luchkina).

Elizaveta Malysheva, Saint-Petersburg, Children’s Art House “Union”, Studio Photo and Video “Open Look” (curator Margarita Luchkina).

Nikita Morozov , Saint-Petersburg, Children’s Art House “Union”, Studio Photo and Video “Open Look” (curator Margarita Luchkina).

Daria Pohilko, Saint-Petersburg, Children’s Art House “Union”, Studio Photo and Video “Open Look” (curator Margarita Luchkina).

Ukraina

Angelina Krysko, Chernivtsy, Chernivetskij center unuh tehnikiv imeni L. K. Kadenjuka (curator Nikola Emelyanov).

Kateryna Voloshchuk, Chernivtsy, Chernivetskij center unuh tehnikiv imeni L. K. Kadenjuka (curator Nikola Emelyanov).

Polina Pshenychka, Chernivtsy , Chernivetskij center unuh tehnikiv imeni L. K. Kadenjuka (curator Nikola Emelyanov).

Tetiana Hlazko , Summy, photostudio “My” (curator Liubov Bespala).

Volodymyr Hrytsyk, Summy, photostudio “My” (curator Liubov Bespala).

 

17-19 years

 Estonia

Aleksandra Karru, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).
Andrei Dašuk, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).
Kristina Kutuzova,  Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).
Valerija Žerebtsova, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).

Allan Vool, Johvi, Photo club „F8“ (curator Dmitri Vorobjov).

Lithuania

Laura Vanagaitė, Anykščiai, Jonas Biliūnas gymnasium (curator Alfredas Motiejūnas).
Akvilė Puplauskaitė, Mažeikiai youth technical creativity centre (curator Gražina Plonienė).

Kornelija Augustinavičiūtė, Anykščiai, Jonas Biliūnas gymnasium (curator Alfredas Motiejūnas).

Kornelija Mikalajūnaitė, Anykščiai, Jonas Biliūnas gymnasium (curator Alfredas Motiejūnas).

Rita Kuliešaitė, Anykščiai, Jonas Biliūnas gymnasium (curator Alfredas Motiejūnas).

Tautvydas Lapūnas, Anykščiai, Jonas Biliūnas gymnasium (curator Alfredas Motiejūnas).

Vainora Galbuogytė, Jurbarkas, Antano Giedraičio – Giedriaus gymnasium (Adolfas Būblaitis).

Karolina Pajaujytė, Kaunas.

Andrėja Jakubauskaitė, Kaunas, Steponas Darius ir Stasys Girėnas gymnasium (curator Loreta Klimavičienė).

Evelina Milenytė,  Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).

Gustina Keturakytė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).

Saulė Ziziliauskas, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).

Ugnė Balčiūnaitė, Kaunas youth technical creativity centre (curator Tatjana Kuzmina).

Ula Kociūtė,  Klaipėda, “Ąžuolyno” gymnasium, studija „Febas“.

Eimantas Taurozevičius, Laukuva, Klaipėda School of Services and Business.

Austėja Grudytė, Mažeikiai youth technical creativity centre (curator Gražina Plonienė).

Martynas Bucius, Mažeikiai youth technical creativity centre (curator Gražina Plonienė).

Egidijus Bertys, Palanga, Old gymnasium (curator Audrius Stonkus).

Deimantė Čėsnaitė, Vilkaviškis „Aušros gymnasium (curator Jonas Juškevičius).

Marta Graičiūnaitė, University of Vilnius.

Karolina Polonskaja, Vilnius Service Business Vocational Training Center (curator Jovita Ambrazaitytė).

Poland

Agnieszka Hodur, Bielsko-Biała Liceum Plastyczne (curator Joanna Chudy).

Aleksandra Steblik, Rychwałdek, Zespół Szkół Plastycznych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Emilia Mildner, Bielsko-Biała Liceum Plastyczne (curator Joanna Chudy).

Alina Giza, Wisla, Art School in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Aneta Kózka, Czechowice-Dziedzice, Zespół Szkół Plastycznych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Bartosz Czop, Buczkowice, Zespół Szkół Plastycznych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Beata Bratkowska, Roztropice, Zespół Szkół Plastycznych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Emilia Kluba, Rybnik, Zespół Szkół Plastycznych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Gabriela Cebulska, Bielsko-Biała,  Zespół Szkół Plastycznych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Gaja Wypich, Kostkowice, Zespół Szkół Plastycznych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Hanna Patykiewicz, Bielsko-Biała, National School of Fine Art in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Julia Kuć, Wisła, Zespół Szkół Plastycznych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Karolina Bysko, Lipowa, National School of Fine Art in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Karolina Fischer, Czarków, National School of Fine Art in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Krystyna Patykiewicz, Bielsko-Biała, National School of Fine Art in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Laura Pszczółka, Porąbka, National School of Fine Art in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Lidia Czub, Bielsko-Biała, National School of Fine Art in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Lucja Maicherek, Lipowa, National School of Fine Art in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Marta Ćwiąkała, Bielsko-Biała, National School of Fine Art in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Natalia Byrdy, Bielsko-Biała, Liceum Plastyczne in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Natalia Janik, Żywiec, Liceum Plastyczne in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Nikola.Kłoda, Bestwinka, Liceum Plastyczne in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Nina Sikorska, Bielsko-Biała, Liceum Plastyczne in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Oliwia Matlak, Bielsko-Biała, Liceum Plastyczne in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Paulina Dymitrowicz, Oswiecim, high school of fine arts in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Paulina Orzeł, Kaniów, Liceum Plastyczne in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Roksana Brodacz, Bielsko-Biała, Liceum Plastyczne in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Weronica Kucia, Bielsko-Biała, Liceum Plastyczne in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Viktoria Pysz, Bielsko-Biała, Liceum Plastyczne in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Wiktoria Rozmus, Żywiec. Liceum Plastyczne in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Stanisław Głowacki, Kęty, National School of Fine Art in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Paulina Tyła, Harbutowice, Zespół Szkół Plastycznych in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Emilia Paszkiewich, Kolobreg, high school of Fine Arts in Koszalin (curator Katarzyna Gwardiak-Kocur).

Kamila Bartosik, Kosierzewo, high school of Fine Arts in Koszalin (curator Katarzyna Gwardiak-Kocur).

Anna Matczak, Koszalin, high school of Fine Arts in Koszalin (curator Katarzyna Gwardiak-Kocur).

Dagmara Berkiewicz, Sławno, high school of Fine Arts in Koszalin (curator Katarzyna Gwardiak-Kocur).

Ismena Lach, Lipka, Art School in Koszalin (curator Katarzyna Gwardiak-Kocur).

Justyna Wisniewska, Koszalin, ZSP Wladyslawa Hasiora in Koszalin (curator Katarzyna Gwardiak-Kocur).

Mikolaj Grobelny, Koszalin,Liceum Plastyczne in Koszalin (curator Katarzyna Gwardiak-Kocur).

Weronika Olesiak Koszalin, ZSP Wladyslawa Hasiora in Koszalin (curator Katarzyna Gwardiak-Kocur).

Nikola Kroczak Ksiazenice, Liceum Plastyczne in in Bielsko-Biała (curator Joanna Chudy).

Russia

Anton Knyazev, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Alena Aleksandrovna Kochetkova).

Anastasia Kurenkova, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Vitaly Grishakov).

Ekaterina Gusakova, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Vitaly Grishakov).

Maria Korobova, Kaluga, Photostudio „Ulybka“, Children’s Art School No.2 (curator Vitaly Grishakov).

Aleksandr Tatarincev, Kemerovo National University  (curator Vozhdayeva Lidiya Ivanovna).

Shilova Praskovia, Novosibirsk, Innopolis School (Innopolis city) (curator Anastasia Lychagina).

Vladislav Firsov, Revda, The VolleyDolley Studio production.

Ivanov Aleksey,  St. Petersburg, Saint-Petersburg, Children’s Art House “Union”, Studio Photo and Video “Open Look” (curator Margarita Luchkina).

Viktoria Mozgovaja, St. Petersburg, ПМК Мир “Четвёрка” (curator P.G. Zacharova).

Pavel Lyubimov, Ufa,

Ukraina

Andrii Tsyhanchuk, Chernivtsy, Chernivetskij center unuh tehnikiv imeni L. K. Kadenjuka (curator Nikola Emelyanov).
Anastasiia Zazuliak, Ternopil,  Young technicians station”, studio “Ikspozy`ciya” (curator Vasyl Stryzhko).

 

20-29 years

Belarus

Tatsiana Abrameika, Grodno, GRSU Yanka Kupala state University (curator  Yulia Baranovskaya).

Estonia

Dmitri Rostok, Kohtla-Jarve, Photoclub “F8” (curator Dmitri Vorobjov).
Aleksandr Patrikejev,  Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).

Laura Auer, Narva, NLL fotostuudio “Positiv” (curator Irina Kivimae).

Anita Kremm, Tallinn, Studio Meksvideo.

Kyrgyzstan

Anna Karamurzina,  Bishkek.

Lithuania

Emilija Turbaitė, Vilnius, Vilnius university.

Oksana Lukosevic,  Vilnius, VDK (curator Paulius Racunas).

Emilija Turbaitė.

Gita  Šidlauskaitė, Vilnius, VDK (curator Paulius Racunas).

Poland

Julia Goska, Koszalin, University of Nicolaus Copernicus in Torun.

Katarzyna Oleśkiewicz, Koszalin, Academy of Fine Arts in Warsaw.

Natalia Grochulska, Koszalin, The Academy of Art and Design in Wrocław.

Russia

Aleksandra Kalinina, Moscow.

Alexandra Vitushkina, Essentuky, russian Photounion.

Anastasiya Tkachenko, Evpatoria, SYNERGY.

Lara Mamontova, Yekaterinburg.

Vasileva Ekaterina, Kaluga, St. Petersburg Academy of Documentary Photography and Photojournalism “Photographics” (curator Ekaterina Bogachevskaya).

X, Kaluga.

Nikita Ilyin, Kez.

Aleksandr Vrublevskii, Moscow.

Vasilij Ivanov, Moscow, Rodchenko artschool (curator Igor Moukhin).

Vera Vishnevaya, Moscow, Rodchenko artschool.

Nikita Ponomarev, Rodchenko artschool (curator Igor Moukhin).

Daria Komarova, Moscow, Youth Studio “Pushchino” Center for Cultural Development “Vertical” (curator Eugeniia Komarova).

Ksenia Kornilova, Samara, Photoschool in gallery of Victoria (curator Kristina Syrchikova).

Ksenia Simakova, Samara, Photoschool „Samara“ (curator Mikhail Musorin).

Irina  Lenivtseva, Samara,  Photoschool „Samara“ (curator Mikhail Musorin).

Kristina Syrchikova, Samara, DocDocDoc (curator Mikhail Domozhilov).

Anastasiia Ovcinnikova, Saint Petersburg, Saint Petersburg State University.

Anastasiya Arashkevichute,  Saint Petersburg, School of Journalism and Mass Communications, SPbU (curator Alexsander Belenky).

Farhad Sadykov, St.Petersburg, Member of the Russian Union of Art Photographers.

Valeria Cvetkova, St.Petersburg, СПбГИК, (curator Maria Gurceva).

Mary Budanova, Volgograd.

Volkova Vlada.

Daugiau informacijos/ more information: www.kadras.lt; el. p. jonas@kadras.lt

 

  1. TIKSLAS
    1. Propaguoti meninę fotografiją jaunimo tarpe.
    2. Skatinti jaunuosius fotografus kultūriniam bendradarbiavimui.
    II. DALYVIAI
    1. Dalyvauja trys amžiaus grupės: 12-16 metų, 17-19 metų ir 20-29 metų jaunimas.
    III. REIKALAVIMAI DARBAMS
    1. Kiekvienas autorius gali pateikti iki trijų foto serijų (vieną seriją sudaro 5 – 7 nuotraukos).
    2. Vertinimo kriterijai: meniškumas, individualumas, jaunimo socialinių problemų išryškinimas.
    3. Siunčiant el. paštu jonas@kadras.lt skaitmeniniu formatu: nuotraukos bylos dydis neturi viršyti 3 MB. Siųsti JPG formatu.
    IV. DARBŲ PATEIKIMAS
    Darbus konkursui ir dalyvio anketą pateikti iki 2019 m. kovo mėn. 23 d. el. p. jonas@kadras.lt.
    V. APDOVANOJIMAI
    Geriausi darbai bus eksponuojami fotografijų kataloge „Jaunas žmogus XXI amžiuje“. Nugalėtojai bus apdovanoti prizais.

Organizatoriai:
Kauno moksleivių techninės kūrybos centras, Kauno jaunimo žiniasklaidos centras

 

Darbai priimami iki 2019-03-29
Dalyvių amžius – nuo 12 iki 20 metų.
Kiekvienas autorius gali pateikti iki trijų foto serijų (vieną seriją sudaro 5 – 7 nuotraukos).
Vertinimo kriterijai: meniškumas, individualumas, fotografijos techniniai sprendimai ir jaunimo socialinių problemų išryškinimas.
Darbus konkursui ir dalyvio anketą pateikti iki 2019 m. kovo mėn. 29 d., el. p. youngpeoplexxi@gmail.com
Geriausi darbai bus eksponuojami Kauno PC Akropolis ir patalpinti fotografijų kataloge „Jaunas žmogus XXI amžiuje“. Nugalėtojai bus apdovanoti Kauno MTKC diplomais ir prizais.
2019 nuostatai Fotokonkursas Jaunas zmogus patvirtinti

Young_people_2019-Participant_formYoung people in the XXI century 2019-1