Tarptautinis filmų konkursas „Mano kinas 2019”

Dėl nenumatytų aplinkybių laureatų apdovanojimo renginys perkeliamas į lapkričio 26 d. 16 val. (A. Mickevičiaus g. 2 , Kaunas)

Rezults

Feature films
I place “Нате! (история в жанре кинопоэзии)”, Агашков Александр, Фаталиева Инесса, Петровская Екатерина, Стогний Елизавета, Варченко Лаура, руководитель студии Слепкан Юлия Валериевна, Детская студия телевидения “Первый шаг“, Крым, Евпатория
II place „Telefonas“, Kristina Užgalytė, Justas Paulauskas, vadovas Ivanas Kuzminas, Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studija „Kadras“
II place “НЕобычная семья (An unusual family)”, Никита Парсегов, Ярослав Худяков, Ева Жукова, ТО “Детектив”, РФ, Ярославль
III place „Laimė“, Kamilė Banaitytė, Eglė Perednytė, Arnas Daunoravičius, Julija Blažėnaitė,
III place „Daniil Charms. Nutikimai“, kūrybinė grupė: Marius Janulevičius, Tautvydas Kumbrevičius, Edvard Pšenicin, Raimund Dakševič, Vitalis Karpukas, Dominykas Tumas, Raimund Kovalkov, Vladislav Petkevič, Aurelijus Grigaliūnas, Ernestas Valiukevičius, Evelina Kaziulionytė, Svetlana Jarockaja, Jūratė Zautraitė, Ričardas Eigim, vadovas Marius Janulevičius, Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos kino klubas
Honorable mention “Галоша“, Галенцов Артем Викторович, Горда Антон Геннадьевич, Галенцова Маргарита Викторовна, РФ, Екатеринбург
Honorable mention “Сознание “, Дарья Киселева, Антон Гаршин, Кирилл Феер, Ангелина Писарева, Творческое Объединение «СамФильм», Самара

Documentary films
I place „Dar vienas“, Ieva Igoninaitė, vadovas Ivanas Kuzminas, Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijos studija „Už kadro“
II place “Истории Евпатории. Гезлев“, Хуссейн Ася, Мамбетов Арсен, Грекова Екатерина, руководитель студии Слепкан Юлия Валериевна, Детская студия телевидения «Первый шаг», Крым, Евпатория
III place „Mano ateities kompanija”, Nojus Setkauskas, vadovė Danguolė Čiurlionienė, Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studija „Kadras”
Honorable mention “Деревенская история “, Галенцов Артем Викторович, Галенцова Маргарита Викторовна, РФ, Екатеринбург

Animation films
I place “Бабушка в сети”, Александра Полыскалова, cтудия “Совёнок”, Сланцы Ленинградской
II place “Мираж“, Иван Бобков, Антон Гаршин, Дарья Киселева, Богдан Гомельский, Творческое Объединение «СамФильм», Самара
II place „Sutartinių pynė“, Autorių kolektyvas, „Animacijos mokykla“, Vilnius, vadovai Valentas Aškinis, Jūratė Leikaitė – Aškinienė
III place „Trys skatikai “, Pavel Ozarovski, Paulina Pieško, Violeta Kozyrevskaja , mokytoja Lucija Mickevič-Ozarovska , Šalčininkų r. Jašiūnai
III place “Притча о счастье “, Детская студия мультипликации «Сёльси», руководитель Наталья Конюхова, Россия Ханты-Мансийский Автономный Округ-Югра,
Honorable mention “Wooden minstrel“, Elizaveta Hatšatrjan, studio “Meksvideo“, Tallinn
Honorable mention “Притча о Вазе “, Детская студия «СЕРЕБРЯНЫЙ МАРС МЕДИА»
Руководитель Риснянская Татьяна Сергеевна, Луганск
Honorable mention „Plastilinas 3a“, 3a klasės mokiniai, mokytoja Alė Kalėdienė, Druskininkų M.K. Čiurlionio meno mokykla

Music clips
I place “DSM“, Александр Марченко, киностудия “Воображаемый космос“, Санкт-Петербу́рг
II place „Juoda“,Tadas Česna, vadovas Ivanas Kuzminas, Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studija „Kadras“
III place „Pavasario dveksmas“, Žilvinas Žitkauskas, Paulina Kardokaitė, Diana Markevičiūtė, Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, vadovė Jolita Šlepetienė
III place “Достала школа”, Дмитрий Захаров, Александра Полыскалова, cтудия “Совёнок”, Сланцы Ленинградской
Honorable mention “За «Трактор!»”, Лемешкин Кирилл, Кутузов Данила, Ковынев Данила, Зайцева Светлана, Нерсесян Давид, Хватова Полина, Кузьменко Елизавета, Горбачева Виктория, Левина Ангелина, Шакирова Анастасия, pуководитель: Кузьменко Ольга Анатольевна, TV-студия «12.ru», МАОУ «СОШ №12», г. Бакал, Челябинская область

Experimental films
I place “Дрейф “, Кирилл Воробьев, киностудия «Воображаемый космос» , Санкт-Петербу́рг
II place “Metamorphous “, Anita Kremm, Studio Meksvideo, Tallinn, Estonia
III place „Šviesa“, Nida Gūdmantaitė, Elzė Kaminskaitė, Goda Žvirblytė, Mykolas Janukaitis, Ukmergė
Honorable mention „Kas nutiko “, Matas Burneika, vadovas Viktoras Jurčenko, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras kino studija “Kadras”
Honorable mention “Конец истории“, Коротенко Иван, киностудия «Воображаемый космос» Санкт-Петербу́рг

Grand Prix
“Забытый старик “, Денисенко Елизавета, Видеостудия «Школьный кадр» АНО СОШ Димитриевская, Москва

Darbai priimami iki 2019-10-31

Jaunuosius filmų kūrėjus kviečiame dalyvauti konkurse “Mano kinas 2019”.

Konkurso metu bus renkami geriausi mokinių sukurti vaidybiniai, dokumentiniai, animaciniai, eksperimentiniai ir foto filmai, vaizdo klipai. Filmo autorius gali būti vienas žmogus arba grupė.
Trukmė iki 10 min.
Vertinimo kriterijai: kūrybiškumas, originalumas, techninė filmo kokybė.
Geriausių filmų autoriams įteikiami diplomai ir prizais.
Darbus pateikti iki 2019 m. spalio mėn. 31 d.
Konkurso nugalėtojai – mokiniai ir jų mokytojai – bus pakviesti į apdovanojimų šventę, kuri vyks 2019 m. lapkričio mėn. 14 d. 16:00 val. Kauno MTKC (A. Mickevičiaus g. 2, Kaunas).
Filmus siųsti www.wetransfer.com  arba atsiųsti filmo nuorodą mycinema2019@gmail.com, filmografines korteles su autorių duomenimis ir nurodžius darbo žanrą el.p. mycinema2019@gmail.com

papildoma informacija: jonas@kadras.lt

2019-konkursas-Mano-kinas_-nuostatai-1

Mano-kinas-2019 Filmografine kortele

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.