TV diskusija su aktoriumi Almantu Vaišniu

http://vimeo.com/109425441  Aktorius Almantas Vaišnys Kauno moksleivių techninės kūrybos centre studijoje „Kadras“ lankėsi spalio mėn. 16 d. Į susitikimą susirinko smalsūs mokiniai ir mokytojai iš įvairių Kauno mokyklų. Susitikimuose su žinomais žmonėmis mokiniai domisi jų požiūriu į globalias problemas, aiškinasi kokių savybių reikia pasirinktai profesijai bei klausia kaip jie elgėsi mokykliniais metais.

Lietuvos muzikos akademijos aktorinio meistriškumo katedrą, vadovaujamą A.Latėno ir A.Savickaitės, Almantas Vaišnys baigė 2002 m., filmavosi Lietuvos televizijoje ir kino studijoje, 2003 m. priimtas į Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatrą aktoriumi.

Kai aktoriai vaidina teatre juos mažai pastebim, bet kai jie pasirodo kine tampa labai žinomi. Taip atsitiko ir su Almantu Vaišniu, kai jis pradėjo vaidinti seriale „Naisių vasara“ savo vietos gyvenime vis dar nerandantį Giedrių.

Aktorius Almantas Vaišnys sako, kad kiekvienas vaidmuo lyg nauja knyga, kurią reikia perskaityti, suvokti ir perteikti žiūrovui, o aktoriaus profesijai svarbūs įvairiausi žmogaus sugebėjimai ir patirtis.

Susitikimą vedė TV laidų kūrėjų studijos nariai Gerda Tauraitė ir Nojus Setkauskas.

Susitikimas su aktoriumi A.VaišniuDSC00649DSC00647

susitikimas su A.Vaišniu1

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.