Svečiuojamės “Panelės” redakcijoje

http://vimeo.com/112673838 Kauno moksleivių techninės kūrybos centro jaunųjų žurnalistų ir TV laidų kūrėjų studijos nariai vieną lapkričio rytą apsilankė visų pamėgto žurnalo “Panelė” redakcijoje Vilniuje. Kauno jaunimą svetingai, su plačia šypsena veide pasitiko žurnalo žurnalistai: Laura ir Orijus, redaktorė – Agnė ir Algis – visų originalių fotosesijų ir nuotraukų, pieštų iliustracijų autorius, o jei trumpiau – žurnalo meno redaktorius.

„Panelė“ – unikalus,  nuo 1994 – ųjų leidžiamas žurnalas. Žurnalo redakcija – talentinga, nepakartojamų asmenų komanda. Ji nuolatos ieško to, ką kiti praleidžia pro akis, o jų herojai visada stebina savo išskirtinėmis istorijomis. Žurnalo idėja – pateikti žmones tikrus, tokius, kokie jie yra išties, su jų pliusais ir minusais. Savitas stilius, lengvas humoras, nuostabios nuotraukos, įdomios istorijos ir žinomi žmonės, pateikti visai kitaip nei įprasta.  Kas mėnesį „Panelę“ perskaito beveik 90000 ištikimiausių gerbėjų, kurie kaskart džiaugiasi, verkia, susimąsto, sunerimsta ar tiesiog atsipalaiduoja. Žurnalo vyr.redaktorė – Jurga Baltrukonytė.

Su moksleiviais bendravę žurnalo redakcijos nariai apie savo darbą pasakojo, kad tai darbas, kuris trunka 24 valandas per parą kiekvieną dieną, tačiau niekada nepabosta, nes žurnalas yra ne tik jų darbas, bet ir pats mylimiausias hobis.

DSC02139 DSC02107 DSC01737 DSC02085

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.