Susitikimas diskusija su Ryčiu Zemkausku

http://vimeo.com/125016730     Balandžio 1-osios popietę į moksleivių techninės kūrybos centrą užsuko visiems puikiai žinomas rašytojas, TV laidų vedėjas, o svarbiausia – įgarsintojas Rytis Zemkauskas. Daug kur girdimo įgarsintojo balsą žmonės atpažįsta iš žymiojo “Snobo kino”, laidų ciklo “Pasivaikščiojimai” bei “Alchemija”.

Į susitikimą su Ryčiu Zemkausku susirinko per pusšimtis moksleivių ir svečių iš įvairių Kauno mokyklų. Pokalbis, interviu, ar kaip pats Rytis pavadintų “švelnūs tardymai”, verčiantys susimąstyti, buvo palydėti juoku ar nedrąsia šypsena, plojimais bei susimąsčiusiais žvilgsniais. Pokalbio metu sužinojome daug naudingų patarimų apie šiandieninę visuomenę, žiniasklaidą, svajones ir jų siekimą.

Knygos ir filmai – bene stipriausia rašytojo pusė. Aptarėme ne tik šiandien itin populiarius ir mėgstamus filmus, bet kartu ir tuos, kurie žmonėms atveria aukštesnes dvasines vertybes ir sujungia juos aukštesniame lygmenyje.

Pasivaikščiojimų filosofija – štai tokia Ryčio Zemkausko gyvenimo filosofija. Kaip pats rašytojas sako – “gyvenimas – tragikomedija, taip pat kaip ir filmuose jame būtini abu šie elementai.”

Na, o kad visiems būtų linksmiau, Rytis Zemkauskas kartu su būrelio nariais pabandė įgarsinti nuotaikingą, legendinio serialo “Draugai” ištrauką. Manau, popietė neprailgo, o kiekvienas jos svečias sužinojo ką nors naujo ir dar neatrasto.

Susitikimą su Ryčiu Zemkausku vedė Inga Valiaugaitė ir Ramunė Blankaitė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.