Profesija – policijos pareigūnas

http://vimeo.com/89411073 Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas kovo mėn. Kauno moksleivių techninės kūrybos centro TV laidų kūrėjų ir jaunųjų žurnalistų studijų nariams suteikė unikalią progą iš arti susipažinti su policijos pareigūnais, jų darbo specifika, pačia policijos sistema, galimybėmis ir reikalavimais norint tapti policijos pareigūnu bei, žinoma, su tarnybos policijoje privalumais. Moksleiviai turėjo galimybę apsilankyti Kauno apskr. VPK Viešosios policijos mini muziejuje, apžiūrėti transporto priemones su sumontuota modernia įranga.

Moksleiviai policijos pareigūnų klausė, kodėl jie pasirinko šią profesiją, ar rekomenduotų savo artimiesiems būti policininkais, domėjosi gatvės praeivių nuomone apie policininko profesiją.

Darbas policijoje drausmina ir įpareigoja. Pareigūnai pakvietė stoti į pareigūnų gretas ir prisidėti prie visuomenės saugumo gerinimo, padėti įgyvendinti policijos misiją – ginti žmogaus teises ir laisves, saugoti visuomenę ir valstybę. Būti komandoje, kurioje dirba labai įdomūs žmonės, turintys pačių įvairiausių talentų ir pomėgių, turėti sąlygas atrasti save ir tobulėti.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.