Pragiedruliai

Studijos „Kadras” kuriama TV laida „Objektyvas” dalyvavo tradiciniame geriausių radijo ir televizijos laidų konkurse „Pragiedruliai“. Šių metų konkursui buvo pateikta 114 laidų: 89 televizijos ir 25 radijo laidos. Balandžio 25 d. Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje įvyko iškilmingas renginys, kurio metu buvo apdovanoti geriausių radijo ir televizijos laidų autoriai.
Š. m. sausio mėn. Lietuvos radijo ir televizijos komisijos (LRTK) jau septynioliktą kartą paskelbtame tradiciniame geriausių radijo ir televizijos laidų konkurse „Pragiedruliai“ buvo vertinamos 2018 m. pirmą kartą transliuotos laidos.
Vertinimo komisiją šiais metais sudarė LRTK nariai: vertinimo komisijos pirmininkas, ryšių su visuomene specialistas Ričardas Slapšys, poetas, vertėjas Antanas Jonynas, poetė Dalia Teišerskytė, Lietuvos žurnalistų sąjungos Kauno apskrities skyriaus valdybos narys Vidas Mačiulis, teatro ir kino aktorius, režisierius Algis Matulionis, politologas, VU TSPMI dėstytojas Laurynas Jonavičius, žurnalistė Liudvika Pociūnienė, žurnalistas, Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius, politologas Vincentas Vobolevičius.


Organizuodama šį konkursą LRTK siekia paskatinti kūrėjus kurti kokybiškesnio ir įvairesnio turinio radijo ir televizijos laidas, todėl ir vertino jas atsižvelgdama į jų aktualumą, išliekamąją ir meninę vertę, originalumą, poveikį ugdant kultūrines, bendražmogiškąsias, pilietines ir estetines vertybes bei darbo profesionalumą ir kūrybiškumą. LRTK taip pat siekia, kad šis konkursas taptų Lietuvos valstybei ir jos kultūrai reikšmingu renginiu, o apdovanojimas šiame konkurse laidų kūrėjams – reikšmingu įvertinimu.


Dalyvavimas tokiuose konkursuose skatina paieškoti naujų temų ir išraiškos formų, o jaunimas gali peržiūrėti savo vertybines nuostatas.
Jaunimo kuriama TV laida „Objektyvas” supažindina ir analizuoja kultūros, meno procesus, skatina kūrėjų profesinį bendravimą. Ji skirta Lietuvos švietimo ir ugdymo įstaigų pedagogams, mokiniams ir studentams besidomintiems fotografija, filmų kūryba, teatru, žurnalistika, daile.
http://www.kadras.lt/category/objektyvas
 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.