Pokalbis apie tris meiles parduodant savo idėją

Su psichologe, lektore, verslo konsultante Laura Rimkute kalbasi Vesta Kubiliūtė (Kauno MTKC multimedijos žurnalistikos “Kadro TV” studijos narė, vadovė D.Čiurlionienė)
Laura Rimkutė – verslo psichologė, dirbanti mokymų ir konsultacijų srityje daugiau nei 10 metų. Apie save ji sako: “Taip pat esu mama, žmona, draugė, kolegė. Gyvenime mėgaujuosi procesu. Tą patį darau ir tada, kai dirbu – vedu mokymus. Jaučiu, kad tai yra mano pašaukimas. Mano tikslas – padėti žmonėms atskleisti ir išnaudoti vidinį potencialą, kurį turi kiekvienas. Tai darau mokymų metu subtiliai prisiliesdama prie įvairiausių žmonių, juos įkvėpdama, motyvuodama augimui, pokyčiams ir meilei sau”.
Mokytojai, būrelių vadovai ir administracijos darbuotojai Kauno MTKC atidžiai klausėsi paskaitos „Kaip parduoti savo idėją”. Joje skambėjo paprastos gyvenimiškos tiesos, kurias dažnai pamirštame, tai – meilė sau, meilė savo darbui (produktui), meilė klientui.
Laura sako: „Aš tikiu, kad kiekviename žmoguje slypi neišsemiamas potencialas. Problema tame, kad dažnas apie tai nežino. Nežinodamas jis abejoja, turi sau priekaištų, nejaučia svaigiai malonaus savirealizacijos jausmo. Dirbdama aš siekiu padėti žmogui užsinorėti atskleisti įdomiausią pasaulio stebuklą – save. Kai jis tai padaro, niekas daugiau nebestovi jo kelyje. Gyvenimas visame kame padeda, belieka stebėti ir šypsotis. Būdama psichologė, dirbdama kuriu šiltą atmosferą, skatinančią atsiverti, nes tik atviriems pasiekiamas tobulėjimo kelias. Ir pati kasdien esu atvira vis naujai patirčiai, stebiu ir mokausi. Džiaugiuosi, kad tuo sugebu užkrėsti ir kitus.”

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.