Kūrybinis užsiėmimas „Filmavimas telefonu“

2019 m. birželio 10 d. Kauno Žalgirio jachtklube vyko  respublikinis seminaras mokytojams su mokiniais „Mobiliųjų medijų taikymas ugdymo procese”. Jo organizatoriai Kauno moksleivių techninės kūrybos centro medijų skyrius. Į seminarą susirinko 80 dalyvių iš Alytaus, Molėtų, Kauno, Klaipėdos, Vilkaviškio, Vilkijos, Vilniaus, Ukmergės. Kartu su mokytojais atvyko ir mokiniai.  I – oje seminaro dalyje vyko paskaita ir kūrybinis užsiėmimas  „Filmavimo telefonu pagrindai“, kurio tikslas buvo supažindinti su mobiliųjų telefonų vaizdo kamerų galimybėmis bei parametrais. Su mokytojais ir mokiniais bendravo bei padėjo rasti filmavimui ir montavimui reikalingas programėles bei nustatymus mobiliuosiuose telefonuose lektorius – mobiliųjų įrenginių konfigūravimo ekspertas „Bitės Profas“ Linas Endriukaitis.  Seminaro dalyviams buvo paaiškinta į ką reikia atkreipti dėmesį filmuojant siužetą.  Dėkinga Kauno Žalgirio jachtklubo aplinka leido susidariusioms kūrybinėms grupėms per palyginus trumpą laiką sukurti 16 trumpų (1- 2 min.) filmukų. Kai kurių dalyvių telefonai neturėjo tinkamų parametrų montavimui, tuomet jie pačių filmuotus vaizdus persiuntė ir prisijungė prie kitų grupių.

Visus nudžiugino galimybė peržiūrėti ir aptarti kūrybinius darbus. Įvyko filmų konkursas. Prizines vietas užėmusios (mokytojų ir mokinių) kūrybinės grupės buvo apdovanotos diplomais.

I vieta – Andriui Birštonui, Povilui Virbašiui, Sandrai Baltramonaitytei, Arnui Okuniui, Paulinai Butkevičiūtei, Evelinai Zaveckaitei, Rūtai Vildžiūnaitei, Laurai Aleksaitei.

II vieta – Kristinai Užgalytei, Agnei Kazakevičiūtei, Indrei Kazakevičiūtei, Justui Paulauskui, Agustui Kudarauskui, Monikai Jankauskaitei

II vieta – Herkui Stankevičiui, Karoliui Grigaravičiui, Deividui Miškiniui

III vieta – Atlantai Matušaitytei, Samantai Bendžiūnaitei, Ugnei Baltaragytei, Danieliui Jankuniui

III vieta – Dovydui Lerner, Benui Bačkaičiui

III vieta – Gustinai Keturakytei, Elzei Naturjevaitei, Medai Mažeikaitei, Evelinai Milenytei, Beatričei Valiukevičiūtei

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.