Kūrybinė stovykla Kauno Jachtklube

Birželio mėnesį  Jachtklube prie Kauno marių vyko respublikinė kūrybinė stovykla „Kristijono Donelaičio žvilgsniu“. Kartu su mokiniais stovyklavo ir mokytojai. Dalyvauti nemokamai šioje stovykloje buvo pakviesti dešimt  laimingųjų  scenarijų konkurso „K.Donelaičio žvilgsniu“ aktyvistų . Tai Kėdainių, Prienų, Jonavos,  Kauno ir Kauno rajono, Kaišiadorių mokyklų mokiniai.

Stovyklautojai klausėsi paskaitų, kūrė filmus, dalyvavo kultūrinėse išvykose į Rumšiškių Lietuvos liaudies Buities muziejų, Pažaislio vienuolyną ir ekskursijoje laivu po Kauno marias.

Paskaitas skaitė ir kūrybinėse dirbtuvėse kartu su dalyviais dirbo režisieriai Andrius Paškevičius, Mykolas Žukauskas, Donatas Savickas. Stovykloje sukurta 11 trumpų filmukų, kurių temas komandos išsitraukė burtų keliu.

Respublikinės kūrybinės stovyklos dalyviai kūrybinę patirtį galės pritaikyti su draugų ar bendraminčių komandomis kurdami filmus ir dalyvaudami  filmų konkursuose. Visi dalyviai pakviesti dalyvauti  festivalyje “Kristijono Donelaičio žvilgsniu”  http://www.kadras.lt/filmu-konkursas-kristijono-donelaicio-zvilgsniu-2

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.