Kultūros ministerijos premija

Š. m. gruodžio 11 d. Vilniaus miesto rotušėje vyko 2018 metų Kultūros ministerijos premijų įteikimas. Iškilmingame renginyje Vilniaus miesto rotušėje kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson įteikė šių metų Kultūros ministerijos premijas labiausiai įvairiose srityse nusipelniusiems kultūros ir meno darbuotojams, kūrėjams.
Džiaugiamės už mūsų www.kadras.lt iniciatorius ir kūrėjus edukologus Tatjaną ir Ivaną Kuzminus, kuriems kartu su kitais nenuilstančiai dirbančiais Lietuvai, kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson įteikė šį apdovanojimą. Pedagogui ir meno kūrėjui Ivanui Kuzminui kartu su fotografijos mokytoja eksperte Tatjana Kuzmina premija paskirta už geriausiai parengtus ir vykdytus tarptautinius ir respublikinius vaikų ir jaunimo kultūrinės edukacijos projektus „Jaunas žmogus XXI amžiuje“, „Stop frame“, „Gatvės ir asmenybės“, „Krištolinis objektyvas“, „Mano kinas“, „Kūrybinė fotografija. Portreto raida“, „Kadro nominacijos“, „Lietuvos takais“.
Sveikindama laureatus, ministrė sakė, kad šiandien pagerbiami ir apdovanojami tie, kurie nenuilstamai kuria ir puoselėja Lietuvos kultūrą. L. Ruokytė-Jonsson dėkojo laureatams už pasišventimą kalbai, raštijos istorijai, tradicinės ir etninės kultūros puoselėjimui. Taip pat asmenybėms, ugdančioms jaunimo kūrybinius sugebėjimus, kultūros centrų darbuotojams, muziejininkams, restauratoriams, bibliotekininkams ir fotomenininkams, talentingiems ir veržliems jauniesiems kūrėjams.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.