Konkurso „Mano kinas 2017“ rezultatai

                          Tarptautinis medijų ir fotografijos filmų festivalis-konkursas „Mano kinas“
Konkurse dalyvavo 73 filmai iš Estijos, Rusijos,Lietuvos.
Konkurso komisijos nariai: režisieriai Saulius Beržinis, Ričardas Matačius, kino kritikas Gediminas Jankauskas, Lietuvos kino mėgėjų sąjungos vadovas Vidmantas Gaigalas.
Tarptautinio medijų ir fotografijos filmų konkurso „Mano kinas 2017“ laureatų apdovanojimo renginio metu
filmus komentavo ir apdovanojimus teikė kino kritikas Gediminas Jankauskas, režisierius Artūras Ulevičius, vizualinio meno mokytojas ekspertas Jonas Kuzminas.
                                                 Konkurso „Mano kinas 2017“ rezultatai
GRAND PRIX Filmo „Савичева Таня“ autoriui Солнышкин Денис (УГСВУ 6 рота rород Ульяновск)

Vaidybinių filmų grupė
I vieta – filmas „Repetita“, Augustė Nomeikaitė (Kauno Jėzuitų gimnazija)
II vieta – filmas „Партия“, Дарья Барсукова (rород Санкт-Петербург)
II vietą- filmas „Выбор“, Проценко Алексей Юрьевич (СПБГИК,rород Санкт-Петербург)
III vietą – filmas „Siaubo įkaitės“, Gintarė Perednytė, Saida Orda, Uršulė Jankūnaitė, Toma Troškaitė (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, mokytoja Jolita Šlepetienė)
Nominacija už kūrybinius ieškojimus:
Filmo „O gal dar persigalvosi?“ kūrėjams Dominykui Pokvyčiui, Kristinai Užgalytei, Viktorijai Astrauskaitei, Jurgai Svidinskaitei, Kristupui Jakevičiui (vadovas Ivanas Kuzminas)

Vaizdo klipų grupė
I vieta – vaizdo klipas „Autumn Paradise“, Ieva Uselytė, Saidas Orda (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, mokytoja Jolita Šlepetienė)
II vieta – vaizdo klipas „Позвони мне“, Anita Kremm Studio Meksvideo (rород Tallinn)
II vieta – vaizdo klipas „Цена воспоминаний“, kūrėjai Демянюк Ольга ( rород Гулькевичи)
III vieta – vaizdo klipas „Банка“, Проценко Алексей (СПБГИК rород Санкт-Петербург)

Nominacija už kūrybinius ieškojimus vaizdo klipo „Rytas Visagine“ kūrėjui Edvinui Jekimovui,(mokytoja Svetlana Bendelston)

Dokumentinio kino grupė
I vieta – filmas „Namas Nr. 6“, Irmantas Pilis, Dinas Marcinkevičius (Panevėžys, vadovas Antanas Maciulevičius)
II vieta – filmas „Senoji Ukmergė atgyja“, Žilvinas Žitkauskas, Paulina Kardokaitė, Vytautas Glazauskas (Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, mokytoja Jolita Šlepetienė)
II vieta – filmas „Jauna, graži ir sveika“, Vaivai Musteikytei, Pauliui Janušui (Anykščių Jono Biliūno gimnazijos „Kino klubas”)

Nominacija už kūrybinius ieškojimus filmo „Filmuoju Kauną, kino stovykla“ kūrėjui Nojui Setkauskui (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

Animacinių filmų grupė
I vieta – filmo „Venecijos zombis“, Kamilė Trejakaitė, Tauras Gūdmantas, Aistė Aniūnaitė, Adrijus Čyvas, Austėja Paškevičiūtė, Neringa Mecelytė (Ukmergės meno mokyklos dailės skyrius, mokytoja Jolita Šlepetienė)
II vieta – filmas „Man on the Moon (Человек на Луне)“, Криволуцкая Полина (Усолье-Сибирское, Иркутская область)
III vieta – filmas „Miražas“, Juostina Grigaitė (Druskininkų M.K. Čiurlionio meno mokykla, mokytoja Alė Kalėdienė)

Nominacija už kūrybinius ieškojimus
– Filmo „Pavasario fėjos“ kūrėjai Ukmergės meno mokyklos, dailės skyriaus mokinei Evelinai Ordavičiūtei (vadovė Jolita Šlepetienė)
– Filmo „Однажды вечером“ kūrėjui Проценко Алексей Юрьевич (СПБГИК rород Санкт-Петербург)
– Filmo „Патовая ситуация ( Stalemate )“ kūrėjai Elizaveta Hatšatrjan ( Studio Meksvideo rород Tallinn)

Foto filmų grupė
I vieta – filmas „Fu…..“, Svetlanai Tankevič, Martynas Narkauskas, Anastasija Savchenkova
(vadovai: Henrikas Vaišvila, Tatjana Kuzmina)
II vieta – filmas „Shapkalove“, Marija Kublickaja, Julia Obrazcova, Valerij Baltušin
III vieta – filmas „Veidrodis“, Jelizaveta Fomichova, Irina Kivimae, Andrej Gladkih, Dmitrij Vorobjov

Eksperimentinių filmų grupė
I vieta – filmas „Namai…benamystė“, Nojus Setkauskas, Gerda Tauraitė, Aurelija Kemežytė, Goda Šedytė, , (Kauno MTKC TV laidų kūrėjų studija,vadovė Danguolė Čiurlionienė)
II vieta – filmas „Не бойся летать (Don’t be Afraid to Fly )“, Anna Veisman ( Studio Meksvideo
rород Tallinn)
III vieta – filmas „Spalvota tapkė“, Nojus Setkauskus (Kauno MTKC TV laidų kūrėjų studija, vadovė Danguolė Čiurlionienė)

Nominacija už kūrybinius ieškojimus
– Filmo „Pabandykime kitaip“ kūrėjams Kristinai Užgalytei, Dominykui Pokvyčiui, Augustui Kudarauskui, Teodorui Grubliauskui, Gretai Tribytei, Gustei Grigaliūnaitei, Gabijai Šimulynaitei, Jurgai Svidinskaitei (vadovas Ivanas Kuzminas)
– Filmo „Independientas“ kūrėjoms Mildai Beinoriūtei, Adelei Onai Kryžanauskaitei