Kol esame laisvi

http://vimeo.com/122296986  Kauno Juozo Grušo meno vidurinės mokyklos mokiniai iš įvairiausių klasių  vyko užrišti savo trispalves apyrankes ant specialios Gediminaičių stulpų konstrukcijos, esančios Vilniaus Nacionalinėje dailės galerijoje. Mokykla Lietuvai padovanojo 500 trispalvių draugystės apyrankių.

25-ojo šiuolaikinės Lietuvos valstybės gimtadienio proga visi šalies piliečiai Lietuvoje ir užsienyje susivienijo ir įteikė Lietuvai dovaną – apie 300 tūkst. trispalvių draugystės apyrankių papuoštą Gediminaičių stulpų konstrukciją.

Akciją „Lietuvai ir man“ pinti trispalves apyrankes, vieną – sau, o vieną – Lietuvai dovanų  inicijavo kartu su nepriklausoma Lietuva augusi karta – moksleiviai ir studentai – norėdami suburti jaunimą bei Lietuvos visuomenę ir kartu nuotaikingai paminėti 25-ąjį dabartinės mūsų valstybės gimtadienį. Šios apyrankės – tai ne tik fantazijos ir kūrybiškumo kupinas užsiėmimas, bet ir draugystės ženklas, dovana artimiausiems draugams. Juostelė nenurišama nuo rankos, kol pati susidėvi.

Mėnesį trukusios akcijos metu bent po vieną apyrankę Lietuvai padovanojo mokiniai iš beveik visų mokymosi įstaigų Lietuvoje. Į akciją įsitraukę, bet į Lietuvą atvykti negalėję, piliečiai tūkstančius trispalvių draugystės apyrankių į Nacionalinę dailės galeriją atsiuntė paštu. Į akciją skirtą originaliai paminėti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo 25-metį iš viso įsitraukė daugiau nei 1200 švietimo įstaigų Lietuvoje ir užsienyje. Akcijoje taip pat aktyviai dalyvavo atskiri piliečiai, žinomi žmonės.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.