“Kadro” TV seminare “Stop Frame”

  Tarptautiniame seminare „Stop frame“ birželio 10-14 d. Kauno Žalgirio Jachtklube dalyvavo fotografijos ir kino entuziastai iš įvairiausių Lietuvos miestų ir miestelių (Vilniaus, Alytaus, Kruonio, Kauno, Garliavos, Elektrėnų, Lazdijų, Šiaulių, Tauragės, Jurbarko, Kėdainių, Prienų, Kaišiadorių, Ukmergės), o taip pat iš Baltarusijos, Estijos, Lenkijos, Ukrainos ir Rusijos.

Seminaro dalyviai klausėsi paskaitų, kūrė fotofilmus ir filmus, kuriuose turėjo atsispindėti žmogaus savybės (gobšumas, pavydas, išdidumas, tinginystė, darbštumas, patyčios, apsileidimas, veltėdystė ir t.t..). Laisvalaikiu dalyvavo kultūrinėse išvykose į Rumšiškių liaudies Buities muziejų, Pažaislio vienuolyną ir ekskursijoje laivu po Kauno marias. Vyko 3 „portfolio“ peržiūros, kurioms darbus pateikė 27 dalyviai. Peržiūrų metu 6 dalyviai buvo apdovanoti nominacijomis „Auksinis kadras“ ir „Auksinė serija“. „Portfolio“ darbus vertino Algimantas Aleksandravičius, Stanislovas Žvirgždas, Romualdas Požerskis, Gintaras Česonis ir Tomas Pabedinskas.

Filmus kūrė ne tik jaunieji seminaro dalyviai, bet ir jų mokytojai. Kūrybinių dirbtuvių metu patarimus kūrėjams dalino režisieriai Donatas Savickas, Mykolas Žukauskas, Audrius Paškevičius.

Paskutinę seminaro dieną vyko dalyvių sukurtų fotofilmų ir filmų peržiūra ir konkurso „Jaunas žmogus XXI amžiuje“ laureatų apdovanojimas.

 

 

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.