„KADRO NOMINACIJOS 2019” REZULTATAI

Respublikinį vaizdo reportažų konkursą „Kadro nominacijos 2019“ Kauno MTKC organizavo jau 17 (septynioliktą) kartą.
Organizatoriai pakvietė pasidalinti mokyklų renginių akimirkomis, iniciatyvomis, projektais, pasiekimais ir kitomis įdomybėmis, nes neabejojo, kad kiekvienoje mokykloje vyksta daug įdomių renginių ir veiklų, kurias jaunimas filmuoja.
Profesionalūs žurnalistai vaizdo reportažus apie kultūrinius, švietėjiškus, prevencinius ir kitus renginius, jaunimo organizacijų veiklą, problemas ir laisvalaikį „Kadro nominacijų“ konkurse vertino už pilietiškumą, kritinį mąstymą, kūrybiškumą, originalumą, techninę kokybę.
Konkursui buvo pateikti 49 reportažai.
Vertinimo komisijoje dalyvavo:
– Laimutė Vaitiekūnienė – Laimutė Vaitiekūnienė – Kauno moksleivių techninės kūrybos centro direktorė;
– SigitasValadka – žurnalistas, Init TV programų vadovas;
– Donata Račaitė – TV3 žurnalistė, žinių vedėja;
– Eglė Šepetytė – TV3 žurnalistė;
– Danguolė Čiurlionienė – Kauno moksleivių techninės kūrybos centro Kino studija “Kadras” Kadro TV vadovė

REZULTATAI
Respublikiniame mokinių vaizdo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2019”
NOMINACIJA
VAIZDO REPORTAŽAS APIE RENGINĮ
I vieta
už reportažą „Performensas „Prekyba žmonėmis mugė Kaune“
Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ narėms Smiltei Butkytei, Gabrielei Ivinskaitei (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

II vieta
už reportažą „Projektas „Lietuva brangi“
Tauragės rajono Žygaičių gimnazijos 2G klasės mokinių komandos nariams Ryčiui Pakalniškiui, Ligitai Beitaitei, Inesai Adomaitytei (mokytojos Lina Čeponienė, Giedrė Statkuvienė)

III vieta
už reportažą „Konferencija ,,Knyga mūsų pasaulyje“
Kauno Martyno Mažvydo progimnazijos kūrybinės grupės nariams
7 klasių mokiniams ir lietuvių kalbos mokytojoms Vitalijai Savickienei, Irenai Kaklauskienei, Auksei Pukinskienei, Aldonai Adomaitytei

NOMINACIJA
VAIZDO REPORTAŽAS „LAISVALAIKIS“

I vieta
už reportažą „Užnemunės keliais“
Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ narėms Rugilei Brukaitei, Samantai Cugino, Aidai Solovjovaitei (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

II vieta
už reportažą „Kalėdų dvasia“
Šiaulių Universiteto, Šiaulių Dainų progimnazijos Naujųjų medijų mokyklos mokinei Emilijai Dobrovolskytei (mokytoja Marytė Ruzgytė)

III vieta
už reportažą „Mano mini pasaulis“
Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos kino klubo nariams Ričardui Eigim, Artūrui Romančikui, Justinui Jurevičiui, Mariui Janulevičiui (vadovas Marius Janulevičius)

NOMINACIJA
TV „INTERVIU“
I vieta
už TV interviu „Šviesų dailininkas“
Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ narėms Samantai Cugino, Aidai Solovjovaitei (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

II vieta
už TV interviu „Profesijos link“
Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos teatro „Tai bent“ nariams (mokytoja Alma Pronckūnienė)

III vieta
už TV interviu „Konstitucijos egzaminas“
Vilniaus Užupio gimnazijos televizijos VUGTV nariams Emilijui Norvaišai, Zigmui Juciui (vadovai V. Deviatnikovas ir A. Chmieliauskas)

NOMINACIJA
REPORTAŽAS „SOCIALINĖ IR JAUNIMO ORGANIZACIJŲ VEIKLA“

I vieta
už reportažą „Tautos balsai“
Kretingos viešosios įstaigos Pranciškonų gimnazijos kūrybinei grupei Valdui Razmai, Martynui Baksčiui, Redai Čičiūnienei (mokytoja Reda Čičiūnienė)

II vieta
už reportažą „Nuorūkų kerštas / Revenge of the cigarette butts!“ Vilniaus „Laisvės“ gimnazijos kino klubo nariams Jurgitai Radzevičiūtei, Raimund Kovalkov, Ričardui Eigim (vadovas Marius Janulevičius)

III vieta
už reportažą „Savanorystė“
Vilniaus Užupio gimnazijos televizijos VUGTV nariams Godai Šiaudinytei, Zigmui Juciui (vadovai V. Deviatnikovas ir A. Chmieliauskas)

NOMINACIJA
INFORMACINIAI REPORTAŽAI

I vieta
už reportažą „Kauno apylinkės teismo rūmuose“
Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“ narei Austėjai Ūdraitei (vadovė Danguolė Čiurlionienė)

II vieta
už reportažą „Susipažinkime“
Valdui Kančauskui ir Kelmės specialiosios mokyklos bendruomenei

III vieta
už reportažą „Jašiūnų seniūnijos diena“
Jašiūnų Mykolo Balinskio gimnazijos mokiniams Paulai Kislovskai, Angelinai Bogdan, Evelinai Jurevič, Karinai Videiko, Pavel Ozarovski (mokytoja Lucija Mickevič-Ozarovska)

NOMINACIJA
LAISVA TEMA

I vieta
už siužetą „Kas tu šiandien?“
Palangos senosios gimnazijos mokiniams Giedrei Šarkaitei,
Deividui Kryževičiui (mokytoja Rimtautė Radzevičienė)

II vieta
už eilėraščio „Samovar“ ekranizaciją
Utenos rajono Užpalių gimnazijos IV g klasės mokiniams Agnei Meidutei, Jorūnui Janaudžiui (mokytoja Auksė Žilinskienė)

NOMINACIJA
RAŠINIŲ AKTUALUMAS
Kauno moksleivių techninės kūrybos centro medijos ir komunikavimo studijos narei Miglei Lekešytei (vadovė Liudmila Kazlauskienė)

NOMINACIJA
AKTYVIAUSIAS VAIZDO OPERATORIUS
Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“
nariui Ramūnui Jurčenko (vadovas Viktoras Jurčenko)

NOMINACIJA
GERIAUSIAS VAIZDO OPERATORIUS
Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijos „Kadras“
Nariui Jokūbui Šumskui (vadovas Ivanas Kuzminas)