„Kadro nominacijos 2017“ rezultatai

Respublikiniam jaunimo vaizdo reportažų konkursui „Kadro nominacijos 2017“ buvo pateikti 37 vaizdo reportažai.
Vertinimo komisijos nariai: Dainius Radzevičius – Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas; Sigitas Valatka – žurnalistas, INIT TV programų vadovas; Laimutė Vaitiekūnienė – Kauno moksleivių techninės kūrybos centro direktorė; Jurgita Juodišiūtė – Kauno miesto savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė, Gediminas Jankauskas – kino kritikas, VDU lektorius.
Priimtas sprendimas įteikti diplomus ir nominacijas:

1.
Reportažo „Tremtinio Stasio Peldžio patirtys“ kūrybinės grupės nariams
Valdui Razmai, Martynui Baksčiui, Redai Čičiūnienei
(VšĮ Pranciškonų gimnazija, mokytoja Reda Čičiūnienė)
laimėjusiems I vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Laisva tema“ grupėje

Reportažo „Gyvenimas po prieglaudos“ autorei
Gretai Vaižgėlaitei
(Kauno „Vyturio“ gimnazija, mokytoja Vitalija Paulaitienė)
laimėjusiai II vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Laisva tema“ grupėje

Reportažo „Kalėdinė arbatėlė su imbieru“ kūrybinės grupės nariams
Simonui Čiučiulkai, Dominykui Berlinskui
(Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija, mokytojas Jonas Kuminas)
laimėjusiems III vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Laisva tema“ grupėje

Nominacija
Už kūrybinius ieškojimus
Reportažo „Oratorių mokykla“ autoriams
Vestai Kubiliūtei, Nojui Setkauskui, Aurelijai Kemežytei
(Kauno moksleivių techninės kūrybos centro TV laidų kūrėjų studija, mokytoja Danguolė Čiurlionienė)
Respublikiniame jaunimo vaizdo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2017“

Filmo „ANTIBIOTIKAI“ autoriui
Patrick Jensen Hansted
(LSMU gimnazija, mokytoja Jolita Grabliauskaitė)
Respublikiniame jaunimo vaizdo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2017“

2

Reportažo „Namai…benamystė“ kūrybinės grupės nariams
Nojui Setkauskui, Gerdai Tauraitei, Aurelijai Kemežytei, Godai Šedytei, Saulei Lukšaitei
(Kauno moksleivių techninės kūrybos centro TV laidų kūrėjų studija, mokytoja Danguolė Čiurlionienė)
laimėjusiems I vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Socialinė ir jaunimo veikla“ grupėje

Reportažo „Išduotos širdies istorija“ kūrybinės grupės narėms
Ievai Girnytei, Gabijai Kuliešaitei
(Ukmergės Antano Smetonos gimnazija, mokytoja Jolita Šlepetienė)
Laimėjusiems II vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Socialinė ir jaunimo veikla“ grupėje

Reportažo „ Geri darbai – dovana Lietuvai “ kūrybinės grupės nariams
Martynui Barzdai, Erikui Laužadžiui
(Panevėžio ,,Žemynos“ progimnazija, mokytojos Irena Norkūnaitė, Liudmila Putauskienė)
Laimėjusioms III vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Socialinė ir jaunimo veikla“ grupėje

Nominacija
Už kūrybinius ieškojimus
Reportažo „I a 2017-2018“ autoriams
(Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos I a klasė, mokytoja Asta Šulcienė)
Respublikiniame jaunimo vaizdo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2017“

Reportažo „Ukmergės Interact klubas“‘ autorei
Deimantei Vilkelytei
(Ukmergės Interact klubas)
Respublikiniame jaunimo vaizdo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2017“

Reportažo „Pilietiškumas“ autoriams
Domantui Jankauskui, Gustinui Morkui
(Klaipėdos moksleivių saviraiškos centro studija „Febas“, mokytojas Valdas Ramanauskas)
Respublikiniame jaunimo vaizdo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2017“

3.
Reportažo „ VDU radijas “ kūrybinės grupės nariams
Vestai Kubiliūtei, Nojui Setkauskui
(Kauno moksleivių techninės kūrybos centro TV laidų kūrėjų studija, mokytoja Danguolė Čiurlionienė)
Laimėjusiems I vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Interviu“ grupėje

Reportažo „Mano senelis“ autoriui
Matui Burneikai
(Kauno moksleivių techninės kūrybos centro dokumentinio kino studija, mokytojas Viktoras Jurčenko)
Laimėjusiam II vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Interviu“ grupėje

Reportažo „Jauna, graži ir sveika“ kūrybinės grupės nariams
Vaivai Musteikytei, Pauliui Janušui
(Anykščių Jono Biliūno gimnazijos „Kino klubas”, mokytoja Renata Miškinienė)
Laimėjusiems III vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Interviu“ grupėje

Nominacija
Už kūrybinius ieškojimus

Reportažo „Jei būčiau mokyklos direktorius‘‘ autoriams
Simonui Čiučiulkai, Dominykui Berlinskui
(Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija, studija „Už kadro“, mokytojas Jonas Kuzminas)
Respublikiniame jaunimo vaizdo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2017

4.
Reportažo „Klasikinė muzika“ kūrybinės grupės narėms
Vestai Kubiliūtei, Gerdai Tauraitei
(Kauno moksleivių techninės kūrybos centro TV laidų kūrėjų studija, mokytoja Danguolė Čiurlionienė)
Laimėjusioms I vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Laisvalaikis“ grupėje

Reportažo „Vasaros stovykla“ autoriui
Matui Burneikai
(Kauno moksleivių techninės kūrybos centro dokumentinio kino studija, mokytojas Viktoras Jurčenko)
Laimėjusiam II vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Laisvalaikis“ grupėje

Reportažo „Gyvūnai“ kūrybinės grupės narėms
Saulei Lukšaitei,Vestai Kubiliūtei
(Kauno moksleivių techninės kūrybos centro TV laidų kūrėjų studija mokytoja Danguolė Čiurlionienė)
Laimėjusiems III vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Laisvalaikis“ grupėje

Nominacija
Už kūrybinius ieškojimus
Reportažo „VERTA!“ autoriui
Arnui Žemaičiui
(Daugų Vlado Mirono gimnazija, mokytoja Žiedūnė Maldonienė)
Respublikiniame jaunimo vaizdo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2017“

5.
Reportažo „Organų Donorystė – Dovanotas Gyvenimas“ kūrybinės grupės nariams
Ingai Juškevičiūtei, Gyčiui Kavaliauskui, Ievai Nedzinskaitei
(Alytaus Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija, mokytoja Meilė Platūkienė)
Laimėjusiems I vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Reportažas apie renginį“ grupėje

Reportažo „Mokslo mugė“ kūrybinės grupės nariams
Gerdai Tauraitei, Nojui Setkauskui
(Kauno moksleivių techninės kūrybos centro TV laidų kūrėjų studija, mokytoja Danguolė Čiurlionienė)
Laimėjusiems II vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Reportažas apie renginį“ grupėje

Reportažo „Kino stovykla “Filmuoju Kauną“ kūrybinės grupės nariams
Vestai Kubiliūtei, Nojui Setkauskui, Gabrielei Ivinskaitei
(Kauno moksleivių techninės kūrybos centro TV laidų kūrėjų studija, mokytoja Danguolė Čiurlionienė)
Laimėjusiems III vietą
respublikinio jaunimo vaizdo reportažų konkurso „Kadro nominacijos 2017“
„Reportažas apie renginį“ grupėje

Nominacija
Už kūrybinius ieškojimus

Reportažo „Rugsėjo 1-oji“ autoriui
Mindaugui Krinevičiui
(Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazija, studija „Už kadro“, mokytojas Jonas Kuzminas)
Respublikiniame jaunimo vaizdo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2017“

Nominacija
Už kūrybinius ieškojimus
Straipsnių autorei
Deimantei Buslevičiūtei
(Kauno moksleivių techninės kūrybos centro jaunųjų žurnalistų studija, mokytoja Liudmila Kazlauskienė)
Respublikiniame jaunimo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2017“

Nominacija
Geriausias vaizdo operatorius
Ramūnas Jurčenko
(Kauno MTKC dokumentinio kino studija, mokytojas Viktoras Jurčenko)
Respublikiniame jaunimo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2017“

Nominacija
Geriausias vaizdo montažo operatorius
Tadas Čėsna
(Kauno MTKC vaidybinio kino studija, mokytojas Jonas Kuzminas)
Respublikiniame jaunimo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2017“

Nominacija
Geriausia spaudos žurnalistė
Elija Šivickaitė
(Kauno moksleivių techninės kūrybos centro jaunųjų žurnalistų studija, mokytoja Liudmila Kazlauskiene)
Respublikiniame jaunimo reportažų konkurse „Kadro nominacijos 2017“