Ridas Žirgulis.Tarp žemės ir aktorystės

http://vimeo.com/118983208  Kadro kino laboratorija sausio 22-osios popietę pakvietė jaunimą į susitikimą ir kūrybines dirbtuves. Studijoje „Kadras“ apsilankė režisierius, aktorius ir įgarsintojas Ridas Žirgulis. Jo balsą, įgarsinusį ne vieną filmą ar animacinį filmuką, pažįsta daugelis televizijos žiūrovų. Pats Ridas sakosi, kad su animacija užauginęs visą kartą. Jis daugiau nei dvidešimtį metų – LNK eterio oficialus balsas. „Pramuštgalviai“, „Ogis ir tarakonai“, „Operacija „Riešutai““, „Tomas ir Džeris“ – tai nedaugelis animacijos filmukų, kurie prabyla Rido Žirgulio balsu.

Susitikimo metu aktorius dalijosi filmų įgarsinimo patarimais, prisiminimais bei įspūdžiais iš vaikystės, iš studijų metų teatre, asmenine patirtimi apie aktorystę, amžiną meną ir šiuolaikines jo išraiškas. Patyręs aktorius pabrėžė, kad „menas yra amžinas“. Taip pat išgirdome kritišką Rido nuomonę apie šiandieninį eksperimentinį teatrą bei pastarųjų metų filmus.

Šiandien Ridas Žirgulis džiaugiasi savo darbu, greitu gyvenimo tempu. Laisvo laiko jis turi mažai. Po mūsų susitikimo jis skuba aktoriaus amato mokyti jaunesniuosius. Ridas – Kauno technologijos universiteto (KTU) teatro – studijos „44“ vadovas. Ši studija – seniausia Lietuvoje universitetinė teatro studija, priklausanti Tarptautinei universitetų teatrų asociacijai.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.