Kauno jaunimo apdovanojimai 2013

http://vimeo.com/78703980  /Reportažą paruošė Aistė Ramanauskaitė, Debora Gvazdikaitė/

Spalio pabaigoje jau šeštąjį kartą, Kauno jaunimo reikalų tarybos iniciatyva, Rotušėje, iškilmingai pagerbtos aktyviausios ir kūrybingiausios miesto jaunimo organizacijos bei iniciatyvūs jaunimo atstovai.

Visus metus aktyviai veikusius Kauno studentus ir moksleivius pasveikino bei apdovanojimus įteikė Jaunimo reikalų tarybos pirmininkė Gintarė Skaistė ir Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas.

Už indėlį kuriant Kauną kaip akademinį miestą, nominacija „Jaunimo lyderis” įteikta Kauno jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas” valdybos vicepirmininkei Vainetai Parnarauskaitei.

Geriausiu „Jaunimo renginiu” pripažinta Kauno ir visos Lietuvos jaunimą sutraukianti “Tarptautinė studentų diena”, kurią praėjusiais metais organizavo Kauno aukštųjų mokyklų student savivaldos.

„Jaunimo partnerio” apdovanojimas už aktyvią pagalbą studentams, jų iniciatyvoms atiteko VDU rektoriui prof. Zigmui Lydekai bei KTU rektoriui prof. Petrui Baršauskui.

Nominaciją „Jaunimo organizacija” šiemet laimėjo Akademinis politologų klubas, siekiantis kurti pilietinę visuomenę per politinį švietimą ir bendradarbiauti su įvairiomis visuomenės grupėmis.

Nominacija „Jaunimo indėlis Kauno miestui” buvo skirta lietuvių gestų kalbos ir kurčiųjų kultūros klubui „Gyva gestų kalba”.

Padėkos raštas už aktyvią veiklą bendradarbiaujant tarp savivaldybės ir jaunimo organizacijų buvo įteiktas Kauno miesto savivaldybės Jaunimo reikalų koordinatorei Margaritai Navickaitei.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.