Interviu su VDU radijo vadovu Paulium Žunda


Interviu paruošė Vesta Kūbiliūtė ir Nojus Setkauskas
• Kodėl dirbate radijuje?
Visų pirma, dėl to, kad buvęs vadovas paskyrė mane vadovu dabar. Radijas patinka dėl idėjos arba jausmo, nes aš turiu galimybę kažką padaryti. Čia duodami įrankiai ir savo fantazijos valia gali daryti ką nori. Yra atsakomybė ir turbūt kartais ne viskas būna, taip kaip nori, bet vis tiek yra motyvacija tęsti toliau.
• Sakėt, kad labai patinka kolektyvas. Tai kas svarbiausia kolektyve?
Pagarba vienas kitam, pats bendravimas, idėjų išklausymas, patarimas, kritika, kritikos priėmimas sau, kad tu esi šeima, bet kartu esi ir komanda. Mano manymu, tai yra svarbu
• Kokias laidas kuriat? Koks jų turinys? Apie ką kalbat?
Kadangi tai studentų radijas, idėjų laidoms – didelė mišrainė. Dažniausiai studentai klauso pramogines laidas. Aš propoguoju idėją, kad informaciją reikia pateikti per pramogą. Toks formatas dažniausiai pasitvirtina. Daug žmonių dirbti į radiją ateina dėl muzikos ir kino. Jie patys domisi kažkuo, nori pasidalint savo žiniomis.
• Kas diktuoja temas? Ar klausytojai pasidalina kas labiau patiko ar kas nepatiko, ar ką taisyti?
Temų atsirinkimas, labai priklauso nuo to kas veda laidą. Mes turim tokią, pavadinkime sistemą: tu darai laidą, tu turi idėją, bet mes kaip komanda tau bandom padėt.
Kadangi internetinis radijas, tai nuomones sekti yra kur kas paprasčiau. Yra žmonių kurie klauso ir pateikia kritiką. Dažniausiai kritika ne ta kuri padeda: „o jo balsas yra per žemas, jis ten turi šiek tiek akcento, aš jo nebeklausysiu“.
Radijas gali daryti reklamą. Ateina žmonės įsirašyt reklamą arba paprašo mūsų, kad padarytume įrašą skirtą jų renginiui.
• Ko tikitės persikraustę į naują pastatą?
Naujos patalpos simboliškai rodo naują pradžia. Naujose patalpose pradedam dirbti iš naujo, kurti kažką švaresnio, naujo.
• Kokį VDU radiją matote po kelių metų? Kas bus ateityje?
Tai bus geriausias radijas Lietuvoje. Norime išaugti, tapti organizacija ar vieta, kur studentai gali tiesiog ateiti ir išreikšt savo svajones, arba bent pabandyt, Radijas tokia vieta, kad žmogus gali būti laisvesnis negu kartais jaučiasi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.