Interviu su džiazo atlikėjais

Kaip ir kasmet, kauniečius ir miesto svečius festivalis Kaunas Jazz džiugino tradicija tapusia Džiazo gatve, kurios metu vyksta nemokami koncertai bei šokiai miesto centre ir senamiestyje.

Kauno MTKC jaunimas kalbasi su „Džiazo gatvė“ atlikėjais.
Atlikėjai tikino, kad užlipti ant festivalio „Kaunas Jazz“ scenos ilgus metus buvo jų svajonė.

Karolina Griškutė – dainuoja ketvirtus metus, prieš keletą metų ji pradėjo rengti muzikinius vakarus Vilniuje ir Kaune. Dainuodama baruose, restoranuose ir įvairiuose jaukiuose miestų vietose ji bando atrasti savo klausytoją ir pasibelsti į jų širdis. Labiausiai ji mėgsta džiazą ir ritmenbliuzą. Nuolatos pasirodydama vis skirtingose vietose yra dažnai pastebima ir kviečiama dainuoti  įvairiuose renginiuose.

Indrė Liudvinavičiūtė- fortepijonu skambinti pradėjo dar būdama keturių, įstojusi į Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijos fortepijono skyrių tapo ne vieno respublikinio konkurso nugalėtoja. Studijas tęsė Vytauto Didžiojo Universiteto Muzikos akademijoje, doc. dr. Sauliaus Gerulio klasėje. 2013 m. ir 2014 m. nuskynė bronzą ir auksą tarptautiniame didžiajame pianistų konkurse Paryžiuje.

Vytenis Danielius – akordeonistas, studijuoja VDU Muzikos akademijoje 3 kurse ir yra 2 kartus apdovanotas LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės už tarptautinius muzikinius laimėjimus. 

Grupė THE SOUL CULT – „Prieš pusę metų susirinkom kartu pajammint. Taip sutapo, kad kiekvieno iš mūsų įkvėpimo šaknys kilo iš bliuzo, soulo ir funko, tad nuo to laiko, varomi bendros meilės muzikai ir šiam žanrui, bandome kurti savitą skambesį ir populiarinti šią kultūrą Lietuvoje.“

Grupė HOP HOP SISTERS & CO  – tai tradicinio džiazo grupė iš Kauno! Grupėje muzikuoja VDU Džiazo Katedros absolventai, puikiai Kaune ir Lietuvoje žinoma džiazo muzikantai. Grupė įkvėpta Harlemo, Naujojo Orleono ir lindy hop, atlieka senųjų laikų džiazo kompozicijas.

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.