Fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas”

Darbai priimami iki 2019-11-15

 

Respublikinis jaunimo fotoreportažų konkursas „Krištolinis objektyvas 2019“

LAUREATAI

Laureatų apdovanojimas vyks 2020 m. sausio 16 dieną 15.00 val. studijoje “Kadras” A. Mickevičiaus g. 2,  Kauno MTKC 

I VIETA

Austėja Gendroliūtė, Tauragės „Versmės“ gimnazija

II VIETA

Rafal Marcinkevic, Vilniaus Juzefo Ignacijaus Kraševskio gimnazija

Ugnė Mėčiutė, Mantas Grybauskas, Telšių “Naujamiesčio” mokykla

III vieta

Austėja Riškutė, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija

Elzė Naturjevaitė, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras

Karina Mečkovska, Vilniaus r. Paberžės šv. Stanislavo Kostkos gimnazija

Meda Mažeikaitė, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras

Patricija Gagaite, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras

NOMINACIJA „KŪRYBINIAI IEŠKOJIMAI“

Goda Bendaravičiūtė, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras

Greta Žilinskaitė, Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centras

Inesa Kalpokovaitė, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras

Motiejus Laurinavičius, Molėtų gimnazija

Laura Hussenether, Klaipėdos suaugusiųjų gimnazija

SPAUDOS FOTOGRAFŲ KLUBO PRIZAS

Luka Čerenkovaitė, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Rugile Jankauskaite, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras

Ugnė Balčiūnaite, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras

PADĖKA

Akvilė Puplauskaitė, Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centras

Austėja Grudytė, Mažeikių moksleivių techninės kūrybos centras

mokytoja Christina Masalska

Beata Lokutievska, Nemėžio Šv. R. Kalinausko gimnazija

Emilija Janušauskaitė, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija

Gustina Keturakytė, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras

Dmitrij Kudriavcev, Nemenčinės Gedimino gimnazija

Dainora Mačiulaitytė

Justinas Staškus, Vilniaus Žemynos gimnazija

Lukas Sandhu, Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazija

Marija Ruminaitė, Šiaulių Dainų progimnazija

Matas Jurgelionis, Kėdainių suaugusiųjų ir jaunimo mokymo centras

Medeinė Šeštokaitė, Molėtų gimnazija

Linkus Vytaras, Šiaulių Normundo Valterio jaunimo mokykla

Rugilė Vaičiulytė, Šilutės r. Katyčių pagrindinė mokykla

Samanta Lisauskaitė, Kauno Juozo Grušo meno gimnazija

Sebastjan Platkovski, Vilniaus r. Riešės Šv. Faustinos Kovalskos pagrindinė mokykla

Valdas Kančauskas, Vektorinės tapybos ir fotografijos pagrindų būrelis, Kelmės specialioji mokykla, Vilniaus ,,Šilo” mokykla

Viktorija Gutauskaite, Kauno taikomosios dailės mokykla

Virgilijus Cicėnas, Švenčionių Zigmo Žemaičio gimnazija

 

KONKURSO DALYVIAI

ALYTAUS PILIAKALNIO PROGIMNAZIJA

mokytoja Loreta Blaževičienė

Tomas Klizas

KAUNO JUOZO GRUŠO MENO GIMNAZIJA

mokytojas Aidas Augustis

Ąžuolas Žiurauskas

Emilija Janušauskaitė

Gabija Gudinaitė

Giedrė Jankutė

Samanta Lisauskaitė

Simonas Alvikas

Vaida Jasaitė

KAUNO MOKSLEIVIŲ TECHNINĖS KŪRYBOS CENTRAS

mokytoja  Tatjana Kuzmina

Elzė Naturjevaitė

Goda Bendaravičiūūtė

Gustina Keturakytė

Inesa Kolpokovaitė

Meda Mažeikaitė

Nerija Pudžiuvytė

Rugilė Jankauskaitė

Ugnė Balčiūnaitė

KAUNO PETRAŠIŪNŲ PROGIMNAZIJA

Mokytoja Kristina Gagienė

Patricija Gagaitė

KAUNO TAIKOMOSIOS DAILĖS MOKYKLA

mokytojai Ailandas Legačinskas, Kristina Stankuvienė

Brigita Kursaitė

Viktorija Gutauskaitė

KĖDAINIŲ „ATŽALYNO“ GIMNAZIJA

Aistė Kanapeckaitė-Čerenkovienė

Skaistė Kuzmauskaitė

KĖDAINIŲ SUAUGUSIŲJŲ IR JAUNIMO MOKYMO CENTRAS

mokytoja  Aistė Kanapeckaitė-Čerenkovienė

Augustė Pranarauskaitė

Ema Pupkevičiūtė

Luka Čerenkovaitė

Matas Jurgelionis

Viktoras Tichonovas

KLAIPĖDOS SUAUGUSIŲJŲ GIMNAZIJA

mokytoja Alma Tamašauskienė

Laura Hussenether

MAŽEIKIŲ MOKSLEIVIŲ TECHNINĖS KŪRYBOS CENTRAS

mokytoja Gražina Plonienė

Akvilė Paplauskaitė

Amanda Dimaitė

Austėja Grudytė

Greta Žilinskaitė

Karolina Kryževičiūtė

MOLĖTŲ GIMNAZIJA

mokytoja Jolanta Liubeckaitė

Agnė Žvinytė

Medeinė Šeštokaitė

Motiejus Laurinavičius

NEMENČINĖS GEDIMINO GIMNAZIJA

mokytoja Vanda Rinkevič

Dmitrij Kudriavcev

NEMĖŽIO ŠV. R. KALINAUSKO GIMNAZIJA

mokytoja Christina Masalska

Beata Lokutievska

ŠIAULIŲ DAINŲ PROGIMNAZIJA

vadovė Marytė Ruzgytė

Mija Ruminaitė

ŠIAULIŲ NORMUNDO VALTERIO  JAUNIMO MOKYKLA

mokytojas Romualdas Valantinas

Linkus Vytaras

ŠILUTĖS R. KATYČIŲ PAGRINDINĖ MOKYKLA

mokytoja Ina Stankevičiūtė

Rugilės Vaičiulytė

ŠVENČIONIŲ ZIGMO ŽEMAIČIO GIMNAZIJA

mokytojas Virgilijus Cicėnas

TAURAGĖS ,,VERSMĖS’’ GIMNAZIJA

Austėja Gendroliūtė

TELŠIŲ „NAUJAMIESČIO“ MOKYKLA

mokytoja Ramunė Brasienė

Ugnė Mėčiūtė

Mantas Grybauskas

VILNIAUS JUZEFO IGNACIJAUS KRAŠEVSKIO GIMNAZIJA

mokytojas Valdemar Doveiko

Rafal Marcinkevic

VILNIAUS R. PABERŽĖS ŠV. STANISLAVO KOSTKOS GIMNAZIJA

Karina Mečkovska

VILNIAUS R. RIEŠĖS ŠV. FAUSTINOS KOVALSKOS PAGRINDINĖ MOKYKLA

mokytoja Alina Černiavskaja

Kamilė Michalovskytė

Sebastjan Platkovski

Stefanovič Evelina

Tytuš Kamil

VILNIAUS TECHNOLOGIJŲ DIZAINO FAKULTETAS

Austėja Riškutė

VILNIAUS ŽEMYNOS GIMNAZIJA

mokytoja Sigita Kaminskienė

Justinas Staškus

Rytis Rakauskas

VILNIAUS ,,ŠILO” MOKYKLA

KELMĖS SPECIALIOJI MOKYKLA

VEKTORINĖS TAPYBOS IR FOTOGRAFIJOS PAGRINDŲ BŪRELIS

mokytojas Valdas Kančauskas

INDIVIDUALŪS AUTORIAI

Dainora Mačiulaitytė

Viktorija Kutko

Kviečiame jaunimo organizacijų, kolektyvų, mokymo įstaigų narius ir nepriklausomus jaunuosius fotografus dalyvauti jaunimo fotoreportažų konkurse „KRIŠTOLINIS OBJEKTYVAS 2019“ ir kurti fotoreportažus, kurie atspindėtų jaunimo veiklą: darbus, džiaugsmus, konfliktus, nuotaiką ir viską, kas tikra. Darbai priimami iki 2019 m. lapkričio 19 d. el. p. kristolinisobjektyvas@gmail.com

 

nuostatai PATVIRTINTA

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.