Fotografijos mokyklą Kaune

Pradėta registracija į Fotografijos mokyklą Kaune. Mokymo pradžia – rugsėjo mėn.

Registravimas į Fotografijos mokyklą vyksta el.p. jonas@kadras.lt. Registruojantis reikia atsiųsti savo vardą, pavardę, gimimo metus, mokymosi įstaigą (klasę, kursą) arba darbovietę. Mokymo kurso pradžioje visiems užsiregistravusiems bus išsiųsta papildoma informacija.
Mokymo programoje: nuoseklūs meninės fotografijos kursai, fotografijos meno pradmenys, meninės raiškos priemonės fotografijoje, skaitmeninis fotovaizdo apdorojimas, kompozicija, piešimas ir tapyba, praktinio fotografavimo pamokos, fotografijos meno istorija ir kt.
Fotografijos mokyklos auklėtiniams vyks teoriniai ir praktiniai užsiėmimai su žymiausiais šalies fotomenininkais, kūrybinės laboratorijos, seminarai, stovyklos. Kūrybinėje ir praktinėje veikloje planuojamas fotografijos parodų organizavimas, dalyvavimas respublikiniuose ir tarptautiniuose konkursuose, leidybinė veikla, profesinis orientavimas, išvykos į galerijas ir muziejus, nacionalinių ir tarptautinių projektų rengimas, televizijos laidų kūrimas. Baigusiems mokymo kursą įteikiami mokyklos baigimo pažymėjimai.