Džiazo gatvė 2018

Penktus metus iš eilės Kauno centrinėse miesto gatvėse džiazo ritmais ir išskirtiniais atlikėjų pasirodymais projektas „Džiazo gatvė“ pristatė net devynis skirtingus renginius.  Dviejose muzikinėse ir vienoje šokių scenose, išsidėsčiusiose Kauno centre ir senamiestyje pasirodymus surengė muzikos grupės, šokėjai, didžėjai. Kaip teigia kauniečiai ir miesto svečiai,  būtent projekto  „Džiazo gatvė“ metu Kaunas tampa tikra džiazo sostine.

Kaune džiazas gyvena ne tik festivalio metu, Kaunas kupinas džiazo ir improvizacijos kiekviename žingsnyje. Ypač pastaruoju metu: Kaunas laisvėja, jo nuotaikos, tvyrančios ore, simbolizuoja savotišką miesto atgimimą. Būtent tas pačias vertybes – laisvę, kūrybiškumą, improvizaciją – įprasmina ir džiazo muzika, kuri Kauno žmonėms tampa vis artimesne.

„Jos girdime daugiau, negu bet kada anksčiau – atsiranda įvairių šios muzikos renginių, ji grojama nedideliuose klubuose. Matyt, tai irgi turi įtakos miesto ir jo žmonių laisvėjimui – sakė festivalio „Kaunas Jazz“ sumanytojas ir organizatorius Jonas Jučas.