Barbė – stilinga pamaiva 2018

Kauno moksleivių techninės kūrybos centre vyko konkursas – paroda „Barbė – stilinga pamaiva“. Tai bene pirmasis toks konkursas, kuriame drabužius ir aksesuarus reikėjo kurti lėlėms.  Būtent Barbėms ir kitokio tipo lėlėms spalvingus drabužėlius išradingai siuva pradedančiosios jaunosios dizainerės iš Kauno moksleivių techninės kūrybos centro drabužių dizaino studijos. Mergaitės Neda, Meda, Milena ir Evai būrelio užsiėmimo metu tokias lėles kūrybingai aprengė daugiau kaip 20. Tada jų vadovei Ramutei Araneckienei kilo idėja skelbti parodą – konkursą „Barbė- stilinga pamaiva“ visiems Kauno miesto ugdymo įstaigų jauniesiems modeliuotojams.

 Į Kauno moksleivių techninės kūrybos centre vykusią parodą-konkursą buvo pristatyta net 15 kolekcijų, sudarytų po 1-3 modelius, mažosioms lėlėms. Kolekcijos Barbėms džiugino estiniu vaizdu, kruopščiu darbu, spalvingu koloritu bei visų aksesuarų suderinimu.

Kovo 28 d.į konkurso „Barbė – stilinga pamaiva“ apdovanojimus susirinko ne tik jaunosios modeliuotojos, bet ir  jų mokytojai bei tėvai. Komisijai, vertinusiai jaunųjų dizainerių sukurtas kolekcijas, buvo nelengva išrinkti vertingiausias ir pačias gražiausias.

Renginio dalyviai ir mokytojai žavėjosi mokinių darbais ir pageidavo ateityje surengti tokį patį konkursą, tik jau Respublikinį. Jaunosios modeliuotojos buvo patenkintos  parodytu dėmesiu, asmeninėmis dovanėlėmis ir saldžiaisiais prizais.