„Balto angelo dovanos” – patiems kūrybingiausiems ir gabiausiems

Metų pabaiga – dovanų laikas. Sakoma, kad tai, ar visus metus buvai geras, geriausiai žino Kalėdų senelis – besielgusius teisingai jis gausiai apdovanoja dovanomis.

Š.m. gruodžio 12 d. Kauno Moksleivių techninės kūrybos centro tradiciniame renginyje „Balto angelo dovanos” buvo pagerbti respublikinių ir tarptautinių konkursų gabiausi, aktyviai dalyvaujantys Centro veikloje ugdytiniai.
„Kadro“ studijos salė vos galėjo sutalpinti Centro apdovanojimui nominuotus mokinius, jų tėvelius ir žiūrovus.
Direktorė Laimutė Vaitiekūnienė ir pavaduotoja Diana Zaksaitė įteikė mero Visvaldo Matijošaičio padėkas už Kauno miesto garsinimą šiems mokiniams: Armandui Mockui – netradicinės kūrybos būrelio ugdytiniui (vadovė Rasma Raudonienė). Šio mokinio piešinys pateko tarp geriausių ir buvo pripažintas Lozanoje. R.Raudonienės būrelio ugdytiniai taip pat buvo įvertinti ir už haiku kūrybą.
Mažvydui Slavickui- trasinio automodeliavimo būrelio ugdytiniui (vadovas Vytautas Bytautas) tarptautiniuose trasinio automodeliavimo varžybose laimėjus II vietą.Mero padėka ir Centro vadovų sveikinimai atiteko ir Gustinai Keturakytei- fotografijos studijos (vadovė Tatjana Kuzmina) ugdytinei už gerus pasiekimus fotografijos konkursuose per 2017/2018 metus.
Už aukštus pasiekimus techninėje ir technologijų krypties kūryboje, meninėje bei vizualinėje veikloje buvo apdovanoti net 47 Moksleivių techninės kūrybos centro ugdytiniai. Jiems įteiktos Centro atminimo dovanėlės ir padėkos.
TKC direktorė M.Vaitiekūnienė padėkojo mokiniams už kūrybinę veiklą, iniciatyvas, idėjų įgyvendinimą. Ji palinkėjo visiems siekti savo tikslo, nenuleisti rankų ir toliau įsilieti į savo miesto bei šalies gražinimą.
Apdovanojimo renginį paįvairino įdomi koncertinė programa. Čia pasirodė Kauno „Ryto“ pradinės mokyklos dainavimo studijos „Gija“ jaunosios dainų atlikėjos Gustė ir Urtė, Kauno Vaikų ir Moksleivių laisvalaikio rūmų šokių studija „Vėtra“, akordeonistas Matas Imbrasas iš Miko Petrausko muzikos mokyklos bei Kauno Juozo Grušo meno mokyklos mažieji „ Šešėlių teatro“ aktoriai.