“Baltic photo contest” fotokonkursai

Organizuojami fotokonkursai „2011 m. Baltijos ūkių nuotraukų konkursas” ir „2011 m. Geriausios kraštovaizdžio nuotraukos”.
„Aš ESU fotografas“ organizuoja visų Baltijos šalių konkursą „2011 m. Baltijos ūkių nuotraukų konkursas”. Konkursą remia „Nikon”.
Konkurso tikslas: paskatinti profesionalius ir mėgėjus fotografus užfiksuoti akimirkas nurodyta tema. Pasibaigus konkursui, 25 geriausios nuotraukos bus eksponuojamos kiekvienoje šalyje, kad visi galėtų susipažinti su ūkininkų gyvenimu Baltijos šalyse.

Konkursas vyks nuo 2011 m. Rugsėjo 1 d. Iki spalio 3 d. Nuotraukos varžysis šiose trijose kategorijose:
-­ Ūkininkų gyvenimas
-­ Gamtovaizdis ūkyje
-­ Ūkininko portretas
„2011 m. Baltijos ūkių nuotraukų konkurso“didysis prizas bus išrinktas iš šių trijų kategorijų. Šio konkurso didysis prizas yra Nikon D7000 komplektas 18-200mm VR. Specialūs prizai bus įteikti visų sub-kategorijų nugalėtojams.
Trys geriausi kiekvienos kategorijos fotografai bus garbingai paminėti. Specialūs prizai bus skirti geriausioms Estijos, Latvijos ir Lietuvos ūkių nuotraukoms. Dalyvavimas konkurse yra
nemokamas.

Žiuri išrinks 25 geriausias nuotraukas, kurios bus pateiktos galutiniam vertinimui 2011 m. Lapkričio 5 d. Rygoje. Šių nuotraukų autoriai gaus nemokamą bilietą į didįjį finalinį renginį,
vyksiantį 2011 m. Lapkričio 5 d. Vakare.

Organizatoriai rekomenduoja dalyvauti ir „2011 m. Geriausios kraštovaizdžio nuotraukos” konkurse ir sumokėti 25 eurų dalyvio mokestį, nes į šį mokestį įtrauktas konkurso ir kraštovaizdžio nuotraukos konferencijos dalyvio mokestis bei dalyvavimas IV-­‐ajame didžiajame renginyje 2011 m. Lapkričio 5 d. Rygoje. Tomis dienomis visi besidomintys galės stebėti žiuri darbų vertinimą, klausytis konferencijos paskaitų ir dalyvauti apdovanojimo ceremonijoje.
Vienas fotografas gali pateikti iki 10 nuotraukų. Mes organizuojame pervežimą iš Talino į Rygą ir iš Vilniaus į Rygą bei atgal.
Jei norėtumėte pasinaudoti transportu, prašome, užsisakyti vietą, pateikiant nuotraukas internetu. Kaina 1 žmogui – 5 eurai.

Daugiau informacijos:

http://balticnature.iamphotographer.eu/EN/photo-contest/baltic-farm-photo-contest-2011/

http://balticnature.iamphotographer.eu/EN/photo-contest/baltic-nature-photo-contest-2011/

 

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.