AKTYVUS IR PRASMINGAS LAIKAS STOVYKLOJE

Kauno moksleivių techninės kūrybos centro organizuotoje 5 dienų trukmės stovykloje „Pagauk svajonę” liepos 20-24 d., pasak vadovių D. Narkevičiūtės ir D. Čiurlionienės, dalyvavo žingeidūs, ištvermingi, drausmingi ir kultūringi vaikai.

Vadovės stovyklai paruošė intensyviai aktyvią stovyklos programą. Joje persipynė ne tik prasmingos edukacijos ir išvykos, kuriose stovyklautojai pagilino savo istorines ir muzikos žinias, bet ir lakios fantazijos, ištvermės, proto ir rankos miklumo reikalaujančios kūrybinės dirbtuvės bei pramogos.  Kiekviena stovyklos diena buvo užpildyta unikaliomis veiklomis, kuriose stovyklautojams liūdėti neteko.

Vaikai sužinojo Kauno fortifikacijos istoriją bei išbandė savo ištvermę žygyje tarp IV ir III fortų , virvių parke, taiklumą “Lankų arenoje”, ieškojo lobių Kauno pilyje ir Kačerginės miške, išsprendė logines užduotis pabėgimo kambariuose “Atrakink”,  pasitikrino žinias apie Lietuvos kunigaikščius, sužinojo vokiečių klasikinės muzikos kompozitoriaus, pianisto Liudviko van Bethoveno gyvenimo istoriją bei pasiklausė jo kūrinių, gamino ir ragavo tradicinį nacionalinį gruzinų patiekalą Chačiapurį, turėjo galimybę pamaitinti ir pasigėrėti alpakomis Trakuose, piešti ant šilko savo Mandalą, minkyti molį, žiesti ir dekoruoti puodus.

Kiekviena stovyklos diena vaikams pažėrė vis naujų įspūdžių ir netikėtumų. Kai kam gal intensyvi, bet tikrai nenuobodi. Vaikai aktyviai praleido laiką, praplėtė akiratį ir susirado draugų. O Rokų gimnazijos mokinė Skaistė Gražulevičiūtė netgi išbandė TV žurnalistės darbą – paruošė reportažą apie užsiėmimą keramikės Vaivos Butkienės sodyboje.