Monthly Archives: lapkričio 2020

Paroda „Skaidri erdvė”

Tarptautinis stiklo meno festivalis „Vitrum 2020 Pulsas” vykta šių metų spalio – gruodžio mėnesį, o ekspozicijos išsidėstė galerijoje „Meno parkas“, M.K. Čiurlionio muziejuje „Galerijoje be sienų” Kaune ir Kauno rajono muziejuje Raudondvaryje.

FOTOGRAFIJOS KONKURSAS – PROJEKTAS „MES RŪŠIUOJAM“

Darbai priimami iki 2021-01-14

Istorijos pamoka fotografijų parodoje

Fotografijų paroda, tarsi laiko mašina, gali nukelti į praeitį: į tėvelių ir senelių vaikystės bei jaunystės laikus. Tokioje parodoje š .m. spalio 8 d. apsilankė  Kauno moksleivių techninės kūrybos

XVIII RESPUBLIKINIS VAIZDO REPORTAŽŲ KONKURSAS „KADRO NOMINACIJOS 2020”

Darbus pateikti iki 2020-11-18

Kristinos Meilutės fotografijų paroda „Pasikalbėjimai su Nida“

Kristina Meilutė sako: „Nida – tai beribis, neišsenkamas kūrybos šaltinis ir laisvės pojūtis. Jūros, kopų, miško grožis gniaužia kvapą. Kaip norėtųsi visą šitą trapų grožį išsaugoti ateinančioms kartoms ir darniai gyventi su gamta.

Pustomos kopos ypač jautriai reaguoja į žmonių lankymąsi. Baltijos jūros priekrantė ir šiaurinė Kuršių marių dalis ties Kuršių Nerija yra svarbi migruojantiems bei žiemojantiems vandens paukščiams. Jūroje ir mariose gyvena žuvys, miškuose žvėrys ir jie visi nori gyventi. Kaip aš galiu jiems padėti išlikti? Bent jau susirinkti šiukšles, nepadegti miško, neteršti vandens, elgtis sąmoningai ir atsakingai. Juk tik mes patys esame atsakingi už aplinkos puoselėjimą, švarą ir grožį. Tikiuosi, kad paroda suteiks peno refleksijoms apie asmenines kiekvieno mūsų atsakomybes ir santykį su aplinka.“

Fotomenininkės Kristinos Meilutės parodos „Pasikalbėjimai su Nida“ atidarymas vyko spalio 12 d. Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Jaunimo, meno ir muzikos skyriuje.