Monthly Archives: spalio 2020

RESPUBLIKINIS MOKINIŲ FILMŲ FESTIVALIO-KONKURSAS “ĮJUNK ŠVIESĄ”

Darbai priimami iki 2020-11-15

Respublikinio mokinių filmų festivalio-konkurso Įjunk šviesa nuostatai 2020-02-13

RESPUBLIKINIS JAUNIMO FOTOREPORTAŽŲ KONKURSAS „KRIŠTOLINIS OBJEKTYVAS 2020“

Respublikinis mokinių fotoreportažų konkursas Krištolinis objektyvas 2020“
Konkursui darbus atsiuntė 116 dalyviai
Rezultatai

Savanorystės įtaka karjerai, pokalbis su Laura Urbanavičiūte

Popietės susitikime, iš ciklo „Sėkmės istorija“, 2020 spalio 12 d. kino studijoje “Kadras” dalyvavo projektų vadybininkė Laura Urbanavičiūte. Mokiniai su Laura kalbėjosi apie TV projektų kūrimą ir darbų įvairovę juose, prodiuserių kompanijos esmę, savanorystės reikšmę karjerai bei jos asmeninę patirtį šiose srityse. Buvo aptarti TV projekto ar laidos kūrimo etapai, biudžetas, komandos sudėtis ir reikalavimai jiems, mokiniai sužinojo ką reiškia būti prodiuseriu. Lauros asmeninė patirtis bei atsakymai į klausimus mokiniams bus naudinga jų ateities vizijai.
Susitikimą moderavo Kadro TV narės Samantha Cugino ir Aida Solovjovaitė.

TARPTAUTINIS FILMŲ KONKURSAS „MANO KINAS 2020”

Darbai priimami iki 2020-10-30

Mano kinas 2020, Mojo kino 2020, My cinema 2020

Konkurso „Mano kinas“ geriausių filmų peržiūra ir darbų aptarimas su vertinimo komisijos nariais planuojamas 2020 gruodžio 3 d. 15 val. per Zoom platformą.
Renginio prisijungimo nuorodą atsiųsime vėliau. Visi pageidaujantys gaus tarptautinio seminaro „Mėgėjiškų filmų vertinimo kriterijai” dalyvio pažymėjimus.
Prašome parašyti (mycinema2019@gmail.com) ar dalyvausite ir kiek jūsų komandos narių planuoja prisijungti. Prisijungimo nuorodą atsiųsime užsiregistravusiems. 

ĮGYTA PATIRTIS SUFORMAVO GYVENIMO TIKSLUS

Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijoje „Kadras” 2020 m.spalio 7 d. vyko trumpametražio vaidybinio filmo „Gimęs antrą kartą“ peržiūra. Šio filmo scenaristė ir autorė Debora Gvazdikaitė baigė Vytauto Didžiojo universiteto naujųjų medijų meno kursą, filmas „Gimęs antrą kartą“ yra jos bakalaurinis darbas. Deboros pažintis su kinu ir televizija prasidėjo Kauno MTKC kino studijoje „Kadras“ (vadovė Danguolė Čiurlionienė) moksleiviškais metais, vėliau – kabelinėje televizijoje INIT.

Sėkmės istorija. Apie filmą “Gimęs antrą kartą” su D. Gvazdikaite

Kauno moksleivių techninės kūrybos centro kino studijoje „Kadras” 2020 m.spalio 7 d. vyko trumpametražio vaidybinio filmo „Gimęs antrą kartą“ peržiūra. Po filmo peržiūros vyko pokalbis su scenarijaus autore ir režisiere Debora Gvazdikaite, kurį moderavo kadro TV nariai Austėja Ūdraitė ir Kipras Steponavičius.