Daily Archives: vasario 13, 2020

Medijų krypties veiklų jubiliejus (35, 30, 25, 20, 15, 10, 5)

Šventiniais balionais pasipuošė Kauno moksleivių techninės kūrybos centras. Visa tai šventinei popietei skirtai medijų krypties veiklų jubiliejui.

Šios krypties studijų ir būrelių (fotografijos, kino, TV, animacijos) ugdytiniai – šiuo metu jau subrendę ir dirbantys ar besimokantys – susirinko pabendrauti, pasidalinti prisiminimais su buvusiais savo vadovais, senais draugais ir bendraminčiais, pamatyti darbus, kuriuos kūrė būdami dar paaugliais, pasidžiaugti dabartiniais pasiekimais. Kiekvienas sveikindamasis su Kauno MTKC direktore Laimute Vaitiekūniene pažymėjo, kad čia, Centre, subrendo kaip asmenybė, nenuėjo šunkeliais.

KONKURSO „KRIŠTOLINIS OBJEKTYVAS 2019“ LAUREATŲ APDOVANOJIMO RENGINYS

Iš įvairių Lietuvos vietovių atvyko Respublikinio jaunimo fotoreportažų konkurso „KRIŠTOLINIS OBJEKTYVAS 2019“ dalyviai. Lietuvos fotomenininkų sąjungos narė, devynių personalinių parodų autorė M.Kiaušaitė papasakojo, kokia turi būti reportažinė fotografija, vaizdžiai parodė ir aptarė kokios padarytos klaidos fotografuojant, koks yra pavykęs fotoreportažas ir kur ieškoti jam idėjų. Menininkė iš žiūrovų sulaukė daug klausimų, į kuriuos atsakymų buvo ieškoma pasitelkiant pavyzdžius.

Konstruktorių konkursą „Jaunasis technikas” organizuoja Kauno MTKC


Konstruktorių konkursas „Jaunasis technikas” organizuojamas miesto pradinių klasių mokiniams Kauno moksleivių techninės kūrybos centre tapo populiarus.
Čia atvyksta miesto ugdymo įstaigų komandos pasiruošusios įveikti ne tik miklumo, kruopštumo, bet ir žinių bei atidumo reikalaujančias užduotį.

Fotografijų konkursas „Lietuva prieš 30 metų ir dabar“

Darbai priimami iki 2020-04-30 d.