Monthly Archives: gegužės 2019

Atėjus pavasariui…..

Aprangos inžinerijos konkursas „PaKaba 2019“

Gražų balandžio mėnesio penktadienį į Kauną, jau devintą kartą iš eilės, savo nuostabias kolekcijas atvežė pademonstruoti 26 mados kūrėjų kolektyvai bei dizaineriai iš visos Lietuvos ir vienas kolektyvas iš užsienio. Nors mados kūrėjai mokyklinio amžiaus, žiūrovai net 3 valandas gerėjosi nepakartojamu mados šou, kuriame išmoninga aprangos technika ir technologijos persipynė su muzika, teatru.

RESPUBLIKINIO MOKINIŲ FOTOGRAFIJOS KONKURSAS-PARODA „LIETUVA LAIKO TĖKMĖJE“

Darbai priimami nuo 2019-04-01 d. iki 2019-06-10

Reikalavimai konkurso dalyviams: Dalyviai, norintieji dalyvauti konkurse nuo 2019 m. balandžio 1 d. iki 2019 m. birželio 10 d. (imtinai) pateikia:

Tarptautinis fotografijos konkursas „Gyvos žemės mintys 2019“

Darbai priimami iki 2019-05-01 d.

Nuotraukos turi būti siunčiamos el. paštu: jonas.strazdauskas @gmail.com, strazdas@mzk.lt arba CD/DVD (adresas: V. Burbos g. 9, LT-89218, Mažeikiai, Lietuva (LITHUANIA).
Konkurse gali dalyvauti visi užsiimantys ir besidomintys fotografija: fotografai profesionalai, fotokorespondentai, fotografai mėgėjai ir kt.  Darbai turi būti sukurti per 2010–2019 metus.  
http://www.pressphoto.lt/naujienos/tarptautinis-fotografijos-konkursas-gyvos-zemes-mintys-2019

 

Kauniečiai Marijampolės bibliotekos Multicentre

Grupė Kauno moksleivių techninės kūrybos centro darbuotojų gegužės 7 d. atvyko į Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos multicentrą susipažinti su vieninteliu interaktyviu mokymosi centru Lietuvoje bei pasidalinti gerąja patirtimi.

Apie mobiliografiją mokiniams pasakoja R. Meilutis

Šiais laikais nebereikia turėti didžiulio ir brangaus veidrodinio fotoaparato, kad galėtumėte fiksuoti įspūdingas nuotraukas. Šiais laikais padaryti gerą kadrą labai paprasta – nebūtina turėti nei fotoaparatą, nei ypatingų įgūdžių, pakanka išsitraukti iš kišenės telefoną ir nuspausti mygtuką, beveik nebereikia mokėti naudotis fotoaparatu – fotografuoti telefonu yra labai paprasta!

Interviu su TV3 laidų vedėja ir reportere Donata Račaitė

 

Paruošė Kauno MTKC Kadro TV (medijos ir komunikavimas) studijos narės Rugilė Brukaitė, Aida Solovjovaitė, Austėja Ūdraitė