Monthly Archives: gegužės 2018

TV laida “Objektyvas” 2018 – 11

Laidoje: džiazo muzika ir pokalbis su jaunaisiais džiazo muzikos atlikėjais:  vokaliste Karolina Griškute, akardeonistu Vyteniu  Danieliumi, grupių SOUL CULT ir Hop Hop Sisters & Co muzikantais.  Interviu  su buriuotoju, rašytoju, fotografu ir verslininku Rimtautu Rimšu,

TV laida “Objektyvas” 2018-10

Laidoje – akvarelės parodos „Be grimo” atidarymas, Kaunas Jazz koncertas autobusų stotyje ir pašnekesiai apie džiazą,  muzikinių grupių atlikėjai „Kūjeliai” ir  „Baltasis kiras“ apie muziką ir grupių pavadinimus.

TV laida “Objektyvas” 2018-9

Laidoje – fotomenininkės Monikos Požerskytės parodos „100 metų kartu“ atidarymas, pasakojimas apie lėlės Barbės kilmę ir paroda konkursas „Barbė – stilinga pamaiva“,  Tarptautinis jaunųjų dizainerių konkursas „PaKaba 2018” Kaune.

TV laida “Objektyvas” 2018-8

Laidoje – Romualdo Požerskio fotografijų parodos „Bangladešo vaikai“ atidarymas ir  fotomenininko kelionės po Bangladešą vaizdai filme pasakojančiame apie  vieną neturtingiausių pasaulio šalių ir jos žmones, informacija iš paskaitos „Analoginė fotografija”.

TV laida “Objektyvas” 20018-7

Laidoje – Interviu su aktoriumi ir režisieriumi Andriumi Žiurausku po speklaklio „Molinis sapnas“.  Kauno mokyklų mokinių teatrų festivalis ,,Teatrasvydis 2018”. Lietuvos teatro ir muzikos akademijos studento Vismanto kavaliausko paskaita apie personažo vaidmenį kuriant istoriją kine.

TV laida “Objektyvas” 2018-6

 

Laidoje – pokalbis su policijos pareigūnu Darium Joneikiu ir psichologe Ramune Murauskiene apie prevencinių filmų poveikį, rūkymą ir apie tai kas paskatintų priimti sprendimą „Daugiau neberūkyti“

TV laida “Objektyvas” 2018-5

Laidoje : Lietuvos muzikos ir teatro akademijos studentas Vismantas Kavaliauskas nagrinėja temą “Istorijos pasakojimas kine”. Trumpametražinis filmas „Moki ar nemoki“. Dokumentika “Fotografiją, kaip ginklas kovoje už Lietuvos laisvę”.