Monthly Archives: lapkričio 2017

Konkursas „KAUNO GATVĖS IR ASMENYBĖS“

Darbų priėmimas pratęstas iki gruodžio 15 d.

LAUREATŲ APDOVANOJIMAI gruodžio 5 d. 15 val.

Kviečiame dalyvauti

Įvairių tautų kultūrų popietė

https://vimeo.com/224908724

Krištolinis objektyvas 2017, Rezultatai

Konkurso “Krištolinis objektyvas 2017” apdovanojimai vyks gruodžio mėn. 5 d. 15 val. Kauno m. savivaldybės mažojoje posėdžių salėje (Laisvės al. 96). Visiems dalyvaujantiems renginyje bus įteikti konkurso darbų katalogai su specialistų komentarais.

Konkursui „Krištolinis objektyvas 2017“ gauta 529 darbų, kuriuos pateikė 66 autoriai iš Anykščių, Kauno, Druskininkų, Kėdainių, Mažeikių, Molėtų, Širvintų r., Panevėžio r., Pakruojo r. , Ramygalos, Raseinių, Skuodo, Šiaulių, Vilkaviškio, Zarasų ir Vilniaus. Gautos nuotraukos parodė, kad Lietuvos jaunimas aktyviai dalyvauja įvairiausio pobūdžio veikloje, o jaunieji fotografai sugeba užfiksuoti informatyvias, išliekamąją vertę turinčias akimirkas. Konkurso „Krištolinis objektyvas 2017“ organizatoriai- Kauno jaunimo žiniasklaidos centras ir Kauno moksleivių techninės kūrybos centras – paruošė ir išleido konkurso darbų katalogą. Siekdami, kad šis leidinys turėtų ne tik pažintinę, bet ir edukacinę reikšmę, šalia nuotraukų pateikė specialisto komentarus.

Respublikinio jaunimo fotoreportažų konkurso „Krištolinis objektyvas 2017“ rezultatai

Išvyka į Vilnių

Gruodžio 1 d. (penktadienį) organizuojama išvyka į Vilnių, kur vyks Respublikinis mokinių kino festivalis “REC 2017”. Kaina 3 €. Išvykstame 8:30 iš Moksleivių techninės kūrybos centro kiemo (A.Mickevičiaus g. 2), grįžtame apie 18:00. Registruotis el.p. jonas@kadras.lt

Filmų, reklamų garsintojas

Interviu su įgarsintoju Viktoru Linartu paruošė TV laidų kūrėjų studijos narė Aurelija Kemežytė.

Prie ekranų kvatojanti publika dažniausiai net neatkreipia dėmesio, kieno balsas skamba mylimų herojų lūpose. Filmų garsintojas nėra dažna profesija, ir dirbti tokį darbą gali tikrai ne kiekvienas, mat reikia geros dikcijos, puikaus kirčiavimo, kantrybės. Sodrus ir malonus balsas – pagrindinis filmų garsintojų darbo įrankis.

Fotoparoda. Lietuvos piliakalniai-vėliavos žalia spalva


RESPUBLIKINIS MOKINIŲ FOTOGRAFIJOS KONKURSAS
„LIETUVOS PILIAKALNIAI – VĖLIAVOS ŽALIA SPALVA“