Monthly Archives: rugsėjo 2016

TV laida “Objektyvas”.10

Laidoje: fotografijų paroda „Kaunas. Laisvė. Kinas“ Laisvės alėjoje; apie fotografijos projekcijų naktį pasakoja festivalio KAUNAS PHOTO vadovas Mindaugas Kavaliauskas; kūrybinių dirbtuvių jaunimui – „Blokinė kaimynystė“ fotoparoda Šilainių bibliotekoje

Dziazo gatvė

 

Kino meno akademijos svečias Emilis Vėlyvis

Susitikimas su aktoriumi ir režisieriumi Andriumi Žiurausku

andrius-ziurauskas-69723970         Kadro kino meno akademija spalio 4 d. (antradienį) 17 val. kviečia į susitikimą su režisieriumi ir aktoriumi Andriumi Žiurausku.
Kauno moksleivių techninės kūrybos centre, studijoje „Kadras“ (A.Mickevičiaus g. 2, tel. 323506).

Rugsėjo 1-oji Kauno pilyje

http://vimeo.com/183274344 Rugsėjis sugrąžino visus iš vasaros, dovanodamas gražią ir prasmingą Mokslo ir žinių šventę, metai iš metų pasikartojančią ir kaskart vis kitokią. Mokslo ir žinių pasaulis toks didelis ir platus, jog vaikščioti jo keliais galima visą gyvenimą.

TV laida “Objektyvas”. 9

Laidoje:
Režisierius Emilis Vėlyvis “Kadro” studijos svečias; interviu su jaunuoju režisieriumi Domu Vilčinsku;  Tarptautinio festivalio „Stop Frame 2016“ kūrybinės stovyklos filmus komentuoja profesionalai

Moksleivių popamokinė veikla Kauno MTKC

http://vimeo.com/182359297 Kauno naujamiestį – įdomią, savitą ir žiūrėtinų bei lankytinų vietų gausa išsiskiriančią miesto dalį, randame tarp senamiesčio ir geležinkelio, iš šiaurės supamą Žaliakalnio kalvų, o iš pietų skalaujamą Nemuno.