Monthly Archives: gegužės 2016

LNK televizijoje

Jaunieji TV žurnalistai ir dokumentinio kino kūrėjai dalyvaujantys projekte “Kūrybinio ugdymo ir informavimo programa “Kadras” balandžio pradžioje lankėsi LNK studijoje.

Interviu su žurnalistu Orijum Gasanovu

Interviu su žurnalistu Orijumi Gasanovu Kauno MTKC TV laidų vedėjų studijos narė Debora Gvazdikaitė domėjosi ką reiškia būti žurnalo “Happy 365” redaktoriumi, kaip randami pašnekovai ir istorijos. Orijus Gasanovas sako, kad jis žurnalistas pagal profesiją ir gyvenimo būdą.

Audiovizualinių menų industrijos Inkubatorius

Pagal projektą “Kadro kino akademija” Kauno regiono mokyklų mokiniai lankėsi, bendravo su kino profesionaliais kūrėjais ir mokėsi kurti filmą Audiovizualinių menų industrijos inkubatoriaus organizuotose

Jaunasis poetas

http://vimeo.com/166801585 Gegužės 12 d. Kauno Stepono Dariaus ir Stasio Girėno gimnazijoje vyko konferencija “Prasmingo skaitymo kelių beieškant…”, kurios metu Jurgio Dobkevičiaus progimnazijos 4 a klasės mokinys Mantas Stasytis pristatė savo eilėraščių knygelę.

Konferencija “Prasmingo skaitymo kelių beieškant”

http://vimeo.com/166771390, http://vimeo.com/167686376, http://vimeo.com/168595244

Veršvų gimnazijos projektas Nordplus junior „Ar mes labiau panašūs ar skirtingi“

http://vimeo.com/165999932  Šiaurės Ministrų Tarybos finansuojamoje programoje NORDPLUS Kauno Veršvų vidurinė mokykla dalyvauja nuo pat jos pirmųjų metų Lietuvoje.  Programa teikia finansinę paramą įgyvendinant Šiaurės-Baltijos šalių bendradarbiavimo projektus, mobilumus, tinklus.

Interviu su Lietuvos dokumentinio kino kūrėju, režisieriumi, pedagogu Saulium Beržiniu

http://vimeo.com/165114488 Kauno moksleivių techninės kūrybos centro TV laidų kūrėjų studijos mokiniai Gerda Tauraitė ir Nojus Setkauskas su Lietuvos dokumentinio kino kūrėju, režisieriumi, pedagogu Saulium Beržiniu kalbėjosi apie dokumentinio kino žavesį ir vertę.