Monthly Archives: liepos 2015

Kadro kino laboratorija. Garso takelis.

http://vimeo.com/134698763 Paskaitoje „Audiovizualinės medžiagos ruošimas“ aktorius ir režisierius, LNK balsas Ridas Žirgulis supažindina su animacijos bei kitų filmų įgarsinimo asmenine patirtimi ir taisyklėmis.

Loritos Putrienės paskaita

http://vimeo.com/134586788  Kūrybinio ugdymo ir informavimo programa „Kadras“

TV laidų redaktorė, žurnalistė Lorita Putrienė paskaitoje “Mokyklos TV- tai labai paprasta” priminė Lietuvos televizijos istorijos raidą ir pasidalino asmenine patirtimi ir problemomis kuriant TV laidas su moksleiviais bei apie  televizijos perspektyvas mokykloje.

Konkurso „Young people in the 21st century 2015 ” apdovanojimai

http://vimeo.com/134586787   Konkursas „Jaunas žmogus XXI a.“ vyko jau septintąjį kartą. Tarptautiniam fotografijos konkursui „Jaunas žmogus XXI amžiuje – 2015“ buvo gautos1545 nuotraukos, kurias pateikė 149 autoriai iš Armėnijos, Baltarusijos, Bulgarijos, Estijos, Kirgizijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Rusijos ir Ukrainos.

Gintaro Česonio paskaita

http://vimeo.com/133951251  Fotomenininkas Gintaras Česonis paskaitoje aiškina apie fotografijos prasmę ir vertę istoriniame laike. Pabrėžia, kad gyvename laike kai kiekvieną diena sukuriame ir sukeliame į savo kompiuterius bei į socialinius tinklus patalpiname milijardus vaizdų. Fotomenininkas klausytojus pakvietė elgtis atsakingai ir nuotraukas peržiūrėti, bei pasilikti tik ypatingas.

Vaidybiniai etiudai.

http://vimeo.com/133947481 “Kadro” kino laboratorija

Informacijos sraute.Dvi dalys

http://vimeo.com/133422227 http://vimeo.com/134093333 Kūrybinio ugdymo ir informavimo programa „Kadras“.

Reikia neužsidaryti savam kiaute, kad suvoktume vykstančius procesus. Reikia nuolat sekti žiniasklaidą, reikia domėtis naujienomis, bet svarbiausia – kritinis mąstymas. Sužinojus kokią nors kontroversišką naujieną, visuomet reikia bandyti suprasti, koks buvo tos naujienos paskelbimo tikslas.

Paskaitą “Kaip nepasimesti informacijos sraute” skaitė  žurnalistas,  Lietuvos žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius. 

Spaudos fotografija

https://vimeo.com/133314382
Kūrybinio ugdymo ir informavimo programa „Kadras“

Paskaita „Spaudos fotografija“. Lektorius -spaudos fotografas, Lietuvos spaudos fotografų klubo prezidentas, Lietuvos fotomenininkų sąjungos pirmininkas, Lietuvos kultūros ir meno tarybos narys Jonas Staselis