Monthly Archives: vasario 2015

Vasario 16-osios minėjimas Kaune

Vasario 16-oji (Valstybės atkūrimo diena) – nacionalinė Lietuvos šventė, skirta 1918-aisiais Lietuvos Tarybos signatarų pasirašytam Lietuvos nepriklausomybės aktui paminėti. Lietuvos nepriklausomybės aktas – Lietuvos Tarybos 1918 m. vasario 16 d. Vilniuje pasirašytas dokumentas, skelbiantis, kad Lietuvos Taryba atskiria Lietuvą nuo visų valstybinių ryšių, kada nors buvusių su kitomis tautomis. Dokumentą pasirašė 20 signatarų.

Susitikimas diskusija su aktoriumi Ridu Žirguliu

Globalaus švietimo projektas

http://vimeo.com/119860781 Įvairiose globalaus švietimo projekto „Solidarumo mokyklos Baltijos šalyse“ , skirto  pažinti Pietų pusrutulio šalių gyvenimą,  veiklose dalyvavo apie 200 mokinių su mokytojais iš Kauno moksleivių techninės kūrybos centro ir jaunųjų turistų centro, aplinkotyros centro, Simono Daukanto vidurinės mokyklos ir Švento Pranciškaus mokyklos.

Valentino diena

Trasinio modeliavimo varžybos “Lietuvos trasos”

Ridas Žirgulis.Tarp žemės ir aktorystės

http://vimeo.com/118983208  Kadro kino laboratorija sausio 22-osios popietę pakvietė jaunimą į susitikimą ir kūrybines dirbtuves. Studijoje „Kadras“ apsilankė režisierius, aktorius ir įgarsintojas Ridas Žirgulis. Jo balsą, įgarsinusį ne vieną filmą ar animacinį filmuką, pažįsta daugelis televizijos žiūrovų. Pats Ridas sakosi, kad su animacija užauginęs visą kartą. Jis daugiau nei dvidešimtį metų – LNK eterio oficialus balsas.

Sveikos mitybos patarimai

http://vimeo.com/118483736 Kadro kino laboratorija pristato filmą “Sveikos mitybos patarimai”

Filmo autoriai: Debora Gvazdikaitė ir Nojus Setkauskas iš Kauno moksleivių techninės kūrybos centro TV laidų kūrėjų studijos. Filmas kurtas Kauno miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro kartu su Kauno moksleivių aplinkotyros  centru organizuotam trumpametražių filmų konkursui „Kelionė po sveikatos pasaulį“, skirtam  5–12 klasių mokiniams.