Monthly Archives: spalio 2014

V tarptautinis medijų ir fotofilmų festivalis “Stop Frame”

  Kino teatre “Romuva” net tris dienas vyko V-asis tarptautinis medijų ir fotografijos filmų festivalis „Stop Frame“. Mokiniai ir mokytojai rinkosi žiūrėti konkursinės programos filmus ir dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose.

TV diskusija su aktoriumi Almantu Vaišniu

http://vimeo.com/109425441  Aktorius Almantas Vaišnys Kauno moksleivių techninės kūrybos centre studijoje „Kadras“ lankėsi spalio mėn. 16 d. Į susitikimą susirinko smalsūs mokiniai ir mokytojai iš įvairių Kauno mokyklų. Susitikimuose su žinomais žmonėmis mokiniai domisi jų požiūriu į globalias problemas, aiškinasi kokių savybių reikia pasirinktai profesijai bei klausia kaip jie elgėsi mokykliniais metais.

Festivalio “Stop Frame”, skirto autorių teisių apsaugai ir intelektinės nuosavybės pagarbai, konkurso “Mano kinas” rezultatai

DSC_0074 Spalio 8-10 d. Kauno kino teatre „Romuva“ vyko V-asis tarptautinis medijų ir fotografijos filmų festivalis „Stop Frame“. Jo tikslas skatinti jaunų žmonių audiovizualinio meno kūrybinę veiklą, propaguoti teisėtą kūrinių naudojimą ir ugdyti pagarbą intelektinei nuosavybei.

Susitikimas su aktoriumi Almantu Vaišniu

Spalio mėn. 16 d. (ketvirtadienį) 16 val. susitikimas su aktoriumi (kino, televizijos ir teatro) Almantu Vaišniu. Aktorius geriausiai žinomas iš serialų „Naisių vasara”, „Prokurorai“. Vaidina Juozo Miltinio dramos teatre.

Spalio mėn. 16 d. 16 val. susitikimas su aktoriumi

442505Spalio mėn. 16 d. (ketvirtadienį) 16 val. susitikimas su aktoriumi (kino, televizijos ir teatro) Almantu Vaišniu.  Aktorius geriausiai žinomas iš serialų „Naisių vasara”, „Prokurorai“. Vaidina Juozo Miltinio dramos teatre.

Vaikiškos išdaigos ar atsakomybės stoka

http://vimeo.com/108754995 Bėgimas iš pamokų, nusirašinėjimas – tai vaikiškos išdaigos ar atsakomybės stoka? Ieškodami atsakymų plačioje internetinėje erdvėje radome psichologės Ramunės Želionienės prisistatymo žodžius „Savo veikla skatinu suaugusiuosius ir vaikus pačius imtis atsakomybės jiems būtinuose pokyčiuose. Tikiu, kad pasaulis keičiasi tuomet, kai keičiasi žmogus“. Kauno moksleivių techninės kūrybos centro TV laidų kūrėjų studijos nariai pakvietė pokalbiui psichologę Ramunę Želionienė.

Kodėl ne pamokose?

http://vimeo.com/108102733 TV žurnalistinis tyrimas “Kodėl ne pamokose?” tarptautinio festivalio “Stop Frame” konkurse “Mano kinas” laimėjo II – ąją vietą.  Kūrybinė grupė Kauno MTKC TV laidų kūrėjų studijos mokiniai.