Monthly Archives: rugpjūčio 2014

Promo Vartai 2014

http://vimeo.com/104909200  „Filmuką sukūrėme kaip kvietimą apsilankyti atvirame jaunimo centre Vartai ir įgyti praktikos kuriant video. Įdėją turėjau jau prieš metus, tačiau vis nesisekė vieningai nuspręsti dėl scenarijaus ” – pasakoja filmo „Promo Vartai (2014) kūrybinės grupės narė  Gabija Jankūnaitė.

Formuojama kūrybinė grupė

Rugsėjo 2 d. 16 val. “Kadro”vaidybinio kino studijoje vyks naujo sezono atidarymas. Bus formuojama kūrybinė grupė vaidybiniam filmui „Ligonių planeta”. Vyks filmo “Arno kryžkelė” pirmoji peržiūra. Dalyvaus aktorius mimas Sigitas Laukagalis.

Stanislovas Žvirgždas fotografuoja peizažo nuotaiką

http://vimeo.com/103684938 Kartais žmogus taip susigyvena su savo aplinka, kad net nepastebi gamtos kalbos. Stanislovas Žvirgždas – garsiausias Lietuvos fotografijos peizažistas, Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, pelnęs daugiau kaip 200 tarptautinių prestižinių apdovanojimų –  paskaitoje “Peizažo fotografavimo subtilumai” pažymėjo, kad kaip ir ką žmogus matys,

TV laida “Fotoobjektyvas” – 4

http://vimeo.com/103106616 Fotomenininkas Romualdas Rakauskas komentuoja jaunųjų fotografų darbus. Kūrybinės dirbtuvės studijoje “Vizija”. Dienos užduotis: padaryti fotoportretą pagal Richardo Avedono sukurtą darbą. Amerikiečių fotografas Richardas Avedonas išgarsėjo kaip mados fotografas, bet didžiausias pasiekimas ir aistra fotografijoje buvo portretai. Fotomenininko GintautoTrimako darbų paroda „Sidabras taškas Skaičius”. Fotofilmas „Švelnūs maži daiktai“.

TV laida “Fotoobjektyvas” – 3

http://vimeo.com/102501940 Fotomenininko Gintauto Trimako jaunųjų fotografų darbų komentarai. Kūrybinės dirbtuvės FOCUS STUDIO, konsultuoja fotografas Darius Tarėla. Dienos užduotis: padaryti fotoportretą pagal David Lachapelle sukurtą darbą. (Amerikietis David LaChapelle yra vienas garsiausių pastarojo laikmečio populiariųjų fotografų ir video režisierių.) Menininkų Jono ir Igno Maldžiūnų tapybos bei fotografijų paroda LA MA YU RU. Fotofilmas