Monthly Archives: balandžio 2014

Karjeros diena

http://vimeo.com/93125825 Sėkmingam karjeros keliui mokinys turi pradėti ruoštis dar mokykloje. Kas yra karjera ir kodėl ją reikia planuoti?

Šlienavos pagrindinė mokykla dalyvauja

Contest’s participants in the catalog “Young people in the 21th century 2014”

TV diskusija

http://vimeo.com/93134034 Įgyvendinant projektą „Kaip padaryti matemetiką patrauklesne“ Lietuvoje svečiavosi mokiniai ir mokytojai iš Rumunijos. Pirmąją viešnagės dieną „Kadro“ studijoje vyko diskusija, kurios metu jaunimas kalbėjosi abiejų šalių mokiniams aktualiais klausimais.

V tarptautinio medijų ir fotografijos filmų festivalio „Stop Frame” kūrybinė stovykla seminaras

http://vimeo.com/64566677    2014 m. birželio mėn. 9-13 d. V tarptautinio medijų ir fotografijos filmų festivalio „Stop Frame” kūrybinė stovykla ir seminaras „Vizualinių menų taikymas ugdymo procese“ Kauno Žalgirio jachtklube ( R.Kalantos g. 124 ).

Gyvenimo filosofija pagal G. Savicką

Giedrius Savickas – aktorius ir keliautojas

http://vimeo.com/91295875 Studijoje “Kadras” teatro ir televizijos aktorius Giedrius Savickas svečiuojasi nebe pirmą kartą. Moksleiviai su juo drąsiai diskutuoja pradedant gyvenimo tikslo ir baigiant pasaulinių problemų sprendimo temomis. Mato Mikalausko interviu su Giedrium Savicku apie Tanzaniją ir Šv. Jokūbo kelią. 

 

Lankstymas iš popieriaus

http://vimeo.com/91292166  Ar mėgstate lankstyti iš popieriaus? Lankstyti figūrėles iš popieriaus – labai smagu, be to, lavinami įvairūs įgūdžiai.