Monthly Archives: spalio 2013

Susitikimas su Mantu Petruškevičiumi

http://vimeo.com/78054179  Mantas Petruškevičius – stilistas, televizijos laidų bei renginių vedėjas – dalyvavo susitikime su Kauno moksleivių techninės kūrybos centro mokiniais. Pokalbį vedė žurnalistikos magistrantė Agilė Tamulevičiūtė.

 

Kristijono Donelaičio kūrybos interpretacijos

DSC_0318

Spalio mėn. 28 d.14:00 val. Kauno moksleivių techninės kūrybos centro studijoje „Kadras“ (A. Mickevičiaus g. 2) organizuojamas mėgėjiškų filmų festivalio „Kristijono Donelaičio žvilgsniu“ kūrybinių darbų pristatymas.

Žmogus gyvena prasmingai tada, kai dirba. Darbas apsaugo mus nuo tr

Apie madą, kaip renkamės drabužius

http://vimeo.com/77690177  Nors sakome arba manome, kad rengiamės savo malonumui, savo išvaizda ir drabužiai aplinkiniams pasakome labai daug. Pagal juos galima spręsti apie žmogų, jo grožio sampratą, skonį. Gebėjimas pasirinkti tinkamus drabužius ir mokėjimas juos vilkėti yra tikras menas.

Mėgėjiškų filmų peržiūra spalio mėn. 28 – 31 d.

Spalio mėn. 28 d.14:00 val. mėgėjiškų filmų festivalio „Kristijono Donelaičio žvilgsniu“ kūrybinių darbų pristatymas

Spalio mėn. 29 d.14:00 val. „Kadro“ studijos nario Vismanto Kavaliausko filmų peržiūra

Secesijos mada

http://vimeo.com/77399178    Mados pasaulis skrieja beprotišku greičiu, vieną dieną aukštindamas mini sijonėlius, kitą – šluojančius žemę. Mados ateina ir praeina. Individualumo ir išskirtinumo troškulys varomoji mados ašis. Vilniaus Taikomosios dailės muziejuje veikiančioje parodoje “Secesijos mada” išgirdome, kad kova už moterų teises XIX-XX amžiaus sandūroje taip pat buvo glaudžiai susijusi su moteriško kostiumo pokyčiais.

Tikslai gyvenime

http://vimeo.com/77118215 Gyvenimo prasmės siekimas – tai savo gyvenimo tikslų, misijos atradimas ir jų vykdymas. Kelionė per gyvenimą primena vaikščiojimą nepažįstamo miesto gatvėmis – už kiekvieno kampo laukia kažkas nauja.

Žurnalistas ir žurnalistika. Pirma dalis

http://vimeo.com/76693691 Nori būti žurnalistu – mokėk taisyklingai kalbėti ir rašyti.

Žurnalistika yra savarankiška komunikacijos sritis, susijusi su informacijos surinkimu, jos sisteminimu bei apdorojimu ir